Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13733
  • 56489
  • 667

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewkaTo polemizuj, ja nie bronię w ramach wolności słowa...a co tam Ciebie po ciemku kopie i "fe" sie z tym kojarzy i "paw" to ja nie wnikam..Od merytorycznej zas dyskusji nie stronię, a nawet ucha bym przychylił nowinkom "elektrycznym"...w wykonaniu kobiety...bo  prąd niby ten sam wszędzie, ale kopie jakby inaczej i doznania zgoła odmienne sprawić może 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

różne są fetysze co kto lubi 😛

apropo kopnia - taka mała rozrywka w pracy:

 

http://www.cda.pl/gry-online/13180d0/Wykop-szefa-My-Dear-Boss


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

@agat13 napisał(-a)

Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem Orange (udało mi się zdobyć nr ) i dowiedziałem się, że status mojego POPC ze strony gov.pl " w trakcie realizacji" stał się statusem " w planowaniu" i że najmniej pół roku i to niepewne czy się załapię... Uwielbiam takie info...


@agat13 to tak jakby od swojej dziewczyny uslyszec zostanmy przyjaciolmi😂😂😂

 

______________

* Przeniesione z tematu Brak rzetelności informacji na stronie – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Rodzice zalozyli sobie swiatelko od lokalnego dostawcy😳

Screenshot_20201118_152710.jpg


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13733
  • 56489
  • 667

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 napisał(-a)

@agat13 to tak jakby od swojej dziewczyny uslyszec zostanmy przyjaciolmi

@byczyn_86 dodaj, że korespondencyjnym i...

@byczyn_86 napisał(-a)

Rodzice zalozyli sobie swiatelko od lokalnego dostawcy😳


@byczyn_86 nie podpowiadaj bo i ja się skuszę...

 

______________

* Część przeniesiono z tematu Brak rzetelności informacji na stronie. Dodatkowo scalono posty – moderator Kinga


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@pablus  Dobra Gra 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 wiem. gram w nią codziennie w pracy 😄

w ogóle to jak mija czwartek ?

ja zaczynam pracę od 7mej, ale pragnienie superszybkiego internetu jest ponad wszystko, dlatego zawsze jestem pół godziny wcześniej by się nacieszyć symetrykiem 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@pablus  Jest ok ja też pracuje od 7 do 15 ale gdyby mnie szefowa złapała na tej grze to o premi mógł bym zapomnieć 🤣A jak tam z światełkiem u ciebie już jest jakiś plan czy nadal nic nie wiadomo 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 stoją dwie skrzynie ale to jest zaraz koło mnie. ponadto na mojej ulicy jest do podłączenia tylko 1 dom 😞 

jedyne co się dowiedziałem to to, że na razie na 3 najbliższe miesiące nie jestem objęty podłączeniem.

Ale za to zrobiłem szczegółowy rekonesans i u mnie na ulicy (praktycznie przy moim domu) jest czarny słupek OPL i studnia telekomunikacyjna, więc może się coś ruszy w kolejnym POPC. Na razie będę molestował kogo trzeba, bo przy nauczaniu zdalnym to jest masakra jakaś ta neo10 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19193
  • 55418
  • 749

Pogaduchy 2.0

@pablus znaczy się masz BMB (Black Magic Box), to jak na czarną to nic nie wiadomo. Jak byś miał białą, to wyższy priorytet 😁