Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Już restki kartonika oozbierałem. Nie chcę po sobie bałaganu zostawiać 😉


Na dowód, że kłamiesz. Edytuj! 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 753

Pogaduchy 2.0

Specjalnie zostawię. Nie będę edytował😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16130
  • 84

Pogaduchy 2.0

Też macie stracha przed konowirusem czy tylko ja mam ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Strach jest raczej normalnym objawem i powienien sklaniac do ostroznosci😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  ja strachu nie mam, pracować trzeba, zresztą co cię nie zabije, to cię wzmocni 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim, dla mnie czymś innym jest normalne traktowanie na co dzień wszystkich zasad bezpieczeństwa, w tym także higienicznego trybu życia, a zupełnym przeciwieństwem tego głupota i bezmyślność ludzka, na którą nie ma skutecznego lekarstwa. Tego nie da się leczyć, dlatego trzeba takich ludzi skutecznie izolować. Wiesz, kiedy strach ma wielkie oczy? Kiedy zagląda do Twoich, a wtedy jest za późno. Jak trwoga, to do Boga. Nie wiem, czy przypominasz sobie pierwsze sygnały o zwalnianiu pracowników z powodu zmian ustrojowych. Jak były hen gdzieś w Polsce, to było ok. Ale jak ktoś po sąsiedzku i licznie zaczął tracić pracę, to żywcem zakopałbyś kogoś, byleby na Ciebie nie padło. Jak zaczną grzebać bliskich z powodu zarazy, dotrze do członków rodziny najszybciej. Tak działa strach.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  teraz tylko zdrowy rozsądek i higiena osobista.pozostaje, strach i panika to zło i słabość, to trzeba zwalczać, przeżyłem już tyle że koronowirusa się nie boję, inna sprawa że muszę pracować, kontakt z ludźmi nieunikniony, więc strach i panika nie na miejscu, jak koronowirusa złapie to po pracy i dobrej przyszłości, wtedy będę się dopiero bać, dom i utrzymanie sporo kosztuje, śmieciowa wypłata tego nie pokryje.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Opatrzność czuwa tak długo, dopóki Anioł Stróż nie odejdzie na bok "się wysikać". Ogarek też ma swój żywot i gaśnie, więc nie ma co roztaczać planów na przyszłość. Za "śmieciówkę" pochowają, ale to nie będzie już Twój problem. Ktoś przecież zgarnie zasiłek pogrzebowy, no nie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16130
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  Ty chyba już na emeryturze jak dobrze Cię kiedyś zrozumiałem, to masz fajnie. Zamkniesz się w domu i już, a pracujący jest narażony na zarażenie. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  emerytury to nie planuje, pisałem kiedyś, do końca pracuje, śmieciowa emerytura nie dla mnie, zresztą ja nawet wieku emerytalnego nie mam, więc cała ta dyskusja za wcześnie 😉