Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam "niewiniątka" Emotikon: Mrugający Ja chyba słabo, albo bez wiary się modliłem, bo z rana najpierw wiało, potem deszcz, grad i na końcu śnieg przywiało. No i zagrzmiało też. Szkoda, że zamiast gradu, nie sypnęło groszkiem...takim z Pudliszek (konserwowany). Takiej wielkości i w niewielkiej czasowej przestrzeni, to mogłoby w zimie być więcej. Poleży sobie, a potem powolutku nasączy spragnioną ziemię. No, ale też szkód dzisiejszej nocy było bardzo dużo. Co na to ekolodzy, górnicy, lotnicy? Fajerwerki ze składów amunicji na Cyprze, to też sprawka ludzi. Sami sobie robimy piekiełko na ziemi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 55993
  • 760

Pogaduchy 2.0

@Anonim marzy Ci się manna z nieba Emotikon: Mrugający

Fajnie, tez lubię groszek  Emotikon: Mrugający

 

Witaj @Kinga . Skoro poklei piszą, że byli grzeczni to ja napiszę, ze nie byłem grzeczny. Rozrabiałem na NO jak się tylko da pisząc posty gdzie tylko popadnie z problemami i podpowiedziami Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Anonim gornikom woda bez tego kapie ze stropu na glowe. Ale zeby Pudliszki z nieba lecialy? Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 ...zaufaj mi...jestem inżynierem od pomysłów Emotikon: Mrugający Ja bym na głowie stanął, by Wam tę wszystką wodę i metan wypompować oraz spożytkować. Tato opowiadał mi, jak jest ciężko, a woda to skarb. Zamiast drażnić ruskich i Merkel, niech mądrale wybudują swój rurociąg i pociągną wodę pod samiuśkie Tatry, odsączą ze soli i spuszczą ją jako źródlankę Emotikon: Język Kijem Wisły i Odry nie zawrócą.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8028
  • 37

Pogaduchy 2.0


@wscieklaewka napisał(-a)

Ta jojku @Kinga  wróciłaś wreszcie 🙂 Pogoda u mnie piękna - leje,grzmi,błyska się, pada grad i takie tam inne historie jeszcze 😞

Byliśmy bardzo grzeczni - a Ty ?



@ketrasaArtur napisał(-a)

 

Witaj @Kinga . Skoro poklei piszą, że byli grzeczni to ja napiszę, ze nie byłem grzeczny. Rozrabiałem na NO jak się tylko da pisząc posty gdzie tylko popadnie z problemami i podpowiedziami Emotikon: Mrugający



No proszę - niemal same aniołki 👼
Tak, @wscieklaewka też byłam grzeczna. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Dzieci nasze - sloneczka najdrozsze 

FB_IMG_15814200681473779.jpg

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

Dobry mem 🙂

czyli rozumiem że to taki "luźny" wątek o wszystkim i o niczym 😄 

a co do grzeczności to ja jestem grzeczny ale leniwy czasem 😛  no i cierpliwy 🙂

Jak mówi stare chińskie przysłowie:

"Na tym świecie nieskończone są 3 rzeczy: Boże Miłosierdzie, ludzka głupota i moja cierpliwość".

 

AHOJ PRZYGODO!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

@pablus dokladnie to jest miejsce na luzne rozmowy, komentarze, opinie na powaznie i te z przymruzeniem okaEmotikon: Język


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

@pablus dokladnie to jest miejsce na luzne rozmowy, komentarze, opinie na powaznie i te z przymruzeniem okaEmotikon: Język


tylko nie przymruż obu 😛 bo wtedy nic nie przeczytasz 🙂

powiem szczerze że dobrze że takie forum jest bo nie wiem czy konkurencja taki bajer ma 😄

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Nie wiem czy ma czy nie maEmotikon: Szczęśliwy u nas jest wszystko. No moze poza bufetem z przekaskamiEmotikon: Bardzo szczęśliwy