Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , to już wiesz, jak I Komunia św. wygląda w tak licznym gronie? Toż to małe przyjęcie weselne. Ja musiałbym wynająć lokal Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5479
  • 18213
  • 186

Pogaduchy 2.0

U mnie to nie nowość. Na święta bywa poniżej 30 osób, natomiast na imieniny mojej żony, albo moje, czasami lista uczestników spotkania przekracza 30 osób.... wszystko u nas w domu. Przed 1 zlotem pokazywałem zdjęcie stołu przygotowanego przed taką imprezą.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , ale zmęczenie nie wynika z tego fajnego uczucia, tylko ze "zmęczenia materiału"? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5479
  • 18213
  • 186

Pogaduchy 2.0

@Anonim  zmęczenie z nadmiaru ... 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

...żeby nie ten wdech przed...to by człowiek...się zakrztusił Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Misiek62  tylko ty chyba chcesz  bawić się w sylwestra bo inni profilu  na sylwestra nie mają 🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017, zapewne większość, tak jak i ja, w święta się przejadła, że nie mają siły myśleć o sylwestrze Emotikon: LOL


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Mariusz  dla tego powinni sylwestra świętować tańczyć itp zbiją to co zjedli na święta 😋

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariusz , niektórzy już mają "kaca", bo zrobiono im w hurtowniach nalot. U nas niektórzy strzelają na wiwat, jakby to nie mogli wytrzymać. W Łodzi pewnie będzie ciekawie, bo pokaz z dronami. Może ktoś opowie, jak będzie po pokazie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim, u nas też strzelają, co roku to samo, nie mogą wytrzymać do Sylwka i Nowego Roku. 

Drony z ledami - brzmi ciekawie...