Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  jak link z YouTube to można


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19140
  • 55238
  • 748

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , ja też widzę swoich następców...uczą się pilnie przez całe ranki, z tej forumowej "pierwszej czytanki". A gdy na forum kotek powraca, psoci nam DJ i "student" @ketrasaArtur  Emotikon: Język Wciąż obserwuję, tej chwili czekam, na miano H godnego człowieka. Nie bój się także pierwszej "kąpieli", bo burebusek Cię nie wybieli. Doda Ci skrzydeł, komuś poleci, i z tego mariażu...będą fajne "dzieci" Emotikon: Mrugający


Ty się @Anonim normalnie marnujesz na tym forum NO. Tomik poetycki musisz wydać z zabawnymi wierszykami Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@DawidOrange  będzie dumny, że wynieśliśmy muzykę do Jego KMK. Jeszcze tylko Zespół NO niech "zaklepie" nadwornego" DJ @Citi2017  i będzie git. Trochę pomyślunku i posprzątane Pogaduchy. Tylko nie zaśmiecajcie komentarzami muzyki w KMK...i to Was proszę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  jak link z YouTube to można


Jak @Citi2017  nie możesz wkleić z innego kanału muzycznego swojej piosenki, to wpisz frazę w YT i się pokażą propozycje. Może akurat będzie ta Twoja ulubiona? Niektóre stacje idą na łatwiznę i pociskają kit, że nie mają czegoś w swojej płytotece. Trochę pomyślunku i wszystko się da. Ograniczenia można ominąć, chociaż na YT też są usuwane kopie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , inspiracje muzyczne, to jedno, a wena twórcza musi mieć swój czas i "oprawę". Czasem przychodzi ten impuls łatwo, a niekiedy poprzez zapis w swoim brudnopisie. Nikt tego nie widział i nie ujrzy światła dziennego. Tylko, co się z duszy wymknęło i wiatr porwał Emotikon: Mrugający 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19140
  • 55238
  • 748

Pogaduchy 2.0

@Anonim u mnie zawsze polonistyczne sprawy przychodziły z wielkim trudem i oporem. Za to kabelki już od samego małego ciągałem i taj już zostało. 

Twoje wierszyki bardzo fajnie jest poczytać, szczególnie jak dotyczą sytuacji zaistniałej na forum NO. Masz jednym słowem talent i humor Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nie każdemu poczucie humoru odpowiada i trzeba uszanować osobiste nastroje. Każdemu też co innego w duszy gra. Muzyka też jest tego odzwierciedleniem. Ale posłuchałem sobie niektórych Waszych propozycji.

Dobranoc...kolorowych snów Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19140
  • 55238
  • 748

Pogaduchy 2.0

@Anonim muzyki której słucham jest wachlarz bardzo szeroki Emotikon: Bardzo szczęśliwy Na YT jest tego fajnego, że siok. NO pewnie nie pomieści Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Spokojnych kojorowych snóff Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18226
  • 186

Jak zostać Herosem?


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017 , Ty uparciuchu! Potrafisz się cieszyć i zmieniać oblicze ze świątecznego na noworoczny wystrój, a nie wierzysz w siebie? Nie ma św. Mikołaja, nie ma prezentów, nie ma muzyki i nie będzie 2020 roku. Usiądź na kamieniu i czekaj na armagedon i przyodziej czarne szaty na swój nick, bo mi ten z balonami kłóci się z pokazywanym pesymizmem. Mówisz, że się uczysz na błędach i już ich nie popełniasz, a jak mantrę powtarzasz teksty ze "zdartej płyty"...zacięła Ci się? Emotikon: Mrugający To ją wyrzuć na śmietnik!!! Emotikon: Szczęśliwy


Bedę brutalniejszy, trzeba wykopać odpowiedni dół i owinąć się w prześcieradło, żeby innym nie sprawiać kłopotu 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Dobry wieczor. Widze ze kanal muzyczny rozkwitaEmotikon: Mrugający