Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Jak zostać Herosem?


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  dobrze piszesz 👀 Nic dodać czy ująć 😎

 


@Anonim  @Anonim  NO MI NIE DA HEROSA zrozumcie to :)😎

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@Citi2017 , Ty uparciuchu! Potrafisz się cieszyć i zmieniać oblicze ze świątecznego na noworoczny wystrój, a nie wierzysz w siebie? Nie ma św. Mikołaja, nie ma prezentów, nie ma muzyki i nie będzie 2020 roku. Usiądź na kamieniu i czekaj na armagedon i przyodziej czarne szaty na swój nick, bo mi ten z balonami kłóci się z pokazywanym pesymizmem. Mówisz, że się uczysz na błędach i już ich nie popełniasz, a jak mantrę powtarzasz teksty ze "zdartej płyty"...zacięła Ci się? Emotikon: Mrugający To ją wyrzuć na śmietnik!!! Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy 2.0

Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy AUTOPROMOCJA Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

 

Zapraszam wszystkich do pozostawienia po sobie śladu w temacie KMK.

 

Po więcej,zapraszam :

 

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Kana%C5%82-Muzycznej-Komunikacji-KMK/m-p/178306/h...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@livrnapisał(-a)

@Piotrekk85miał niby odejść, a jednak nadal jest aktywny 


@livr , niby wiem, że to nieprawda. Nie cieszy Cię aktywność, czy tylko zauważasz coś, co inni też widzą? Każdy na forum jest ważnym ogniwem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  był na chwile i go pokazuje bo rozmawiał z NO a tak na prawdę nie ma ☹️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19140
  • 55239
  • 748

Jak zostać Herosem?

@Anonim płyta mu się zaciela, Trzeba przełożyć na drugą stronę i usłyszymy jak @Citi2017 będzie zaraz pisał: "Na pewno będę Herosem. Nauczyłem się prawidłowego zachowania na NO i przez swoje osiągnięcia i postawę zasługuję na Herosa" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@ketrasaArtur , zapraszamy wszystkich żądnych muzycznych wrażeń do Kanału Muzycznego @DawidOrange 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , nie zadręczaj się ciągle i myśl pozytywnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Od tej pory zachęcam Ciebie oraz innych do nowo otwartego przez @DawidOrange  Kanału Muzycznej Komunikacji  Serce

Pogaduchy o pierduchach tutaj, a tam serwowanie muzyki, która w duszy gra...bez zbędnego wstępu i gadaniny Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19140
  • 55239
  • 748

Pogaduchy 2.0

To teraz nie wiadomo na który temat wskoczyć, gdzie więcej osób Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , myślę, że jesteś biegły w mowie, piśmie i uczynkach. Co Ci przeszkadza troszkę ruchu i skakania? Emotikon: Mrugający