Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  ano nie ma co się przejmować drobnostkami, jak nie utrzymam OH to trudno, zresztą nie po to na NO jestem, jestem bo chcę pomagać, reszta mało istotna 😉

Gorzej po nowym roku będzie, 4 wizyty u dentysty... już zaplanowane, ząbki trzeba podleczyć bo zaniedbałem je... więc wesoło będzie 🙃


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

Ja pitole Emotikon: LOL Jaki kącik zwierzeńRobot: LOL Co ma być, to będzie... Zawsze trzeba wierzyć i być dobrej myśli, a życie samo pokaże. Po co sobie głowę "prać" Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@mabud73  koniec roku prawie, więc taki trend jest 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

Ok @Piotrekk85 @Anonim @ketrasaArtur @Kinga @DawidOrange @Anonim @Mariusz i inni pośpiewajmy razem 😄 piosenka klasyczna i z tekstem 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , ja też widzę swoich następców...uczą się pilnie przez całe ranki, z tej forumowej "pierwszej czytanki". A gdy na forum kotek powraca, psoci nam DJ i "student" @ketrasaArtur  Emotikon: Język Wciąż obserwuję, tej chwili czekam, na miano H godnego człowieka. Nie bój się także pierwszej "kąpieli", bo burebusek Cię nie wybieli. Doda Ci skrzydeł, komuś poleci, i z tego mariażu...będą fajne "dzieci" Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  nie poznaję ciebie, masz talent i marnujesz się na forum NO 🙃


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy 2.0

Piotrekk jest aktywny, ale nic nie pisze na nowych Pogaduchach


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

chłopaki i dziewczyny  @Piotrekk85 @burebusek @ketrasa @Kinga @DawidOrange @irek6311 @Mariusz @Anonim nasz kolega @Anonim  to mistrz poezji a teraz kolejny klasyk mam nadzieje że znacie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy 2.0

cześć @Citi2017 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@livr  witaj