Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Dzień dobry w śnieżne przedpołudnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy A kto narzekał, że śniegu nie ma? Ja chętnie wybrałbym się w ciepłe kraje, bo straszny ze mnie zmarzluch Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6558
  • 16313
  • 87

Pogaduchy 2.0

@Anonim  witaj pewno wolisz 30 stopnij na plusie 🤪


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich! Zobaczcie jaki widok dzisiaj za oknem zastałemEmotikon: Język

 

residence-lagrange-aspen-435903.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@DawidOrangenapisał(-a)

Im zależy na specjalistach w końcu jesteśmy na wolontariacie 😀🙂.


@DawidOrange , nie popadaj w skrajności. Szczęśliwi czasu nie liczą i z tym się zgadzam. Też jestem "na wolontariacie" i jakoś mnie nie ubyło. Wciąż uczę się czegoś nowego od internetowej społeczności, bo tę z realu łatwiej mi rozszyfrować Emotikon: Język Ten "wolontariat" jest trudniejszy, gdyż siedzi sobie ktoś gdzieś i może (wcale też nie musi) mieć wszystko w nosie. Dosłownie wszystko, włącznie z fochami i to jest problem tej osoby, a nie mój. Jedno jest w mojej ocenie pewne, że te "stołki" o których piszesz, nie są ani przyspawane, ani nie będzie najtrudniejszej operacji pod słońcem, czyli odcinania ryjka od koryta Emotikon: Mrugający Herosami zostaną najlepsi i @Mariusz  może niedowiarkom tę wieść potwierdzić. Gdyby była taka możliwość, sam oddałbym "swój wolontariat" w ręce młodych i gniewnych, ponieważ:

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  witaj pewno wolisz 30 stopnij na plusie 🤪


Cześć Krzysiu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Na emeryturce pasuje mi ciepełko, ale w kabinie za sterami nie było łatwo. Pot i krew są wpisane w scenariusz niejednej pracy...tym współczuję. Za to teraz mam codziennie weekend i ciepłe kapcie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19319
  • 55830
  • 757

Pogaduchy 2.0

@Anonim @byczyn_86 @Anonim fajnie macie widoki na zaśnieżoną okolicę, prawdziwy klima zimy Emotikon: Mrugający

U mnie tylko troszkę sypnęło wczoraj wieczorkiem i teraz nawet śladu nie ma i w dodatku zimny wiaterek wieje Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19319
  • 55830
  • 757

Pogaduchy 2.0

Obecnie mam za sobą reanimacje głośniczka Bluetooth JBL. Do delikatnych ścieżeczek trzeba było przylutować przewód zasilający zamiast rozwalonego gniazda micro USB. Operacja zakończona powadzeniem i znowu płynie piękna muzyka Złotych Przezbroi Emotikon: Bardzo szczęśliwy

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2659934.html


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19319
  • 55830
  • 757

Pogaduchy 2.0

Coś się nikt nie odzywa. Pewnie odśnieżanie idzie pełną parą Emotikon: Bardzo szczęśliwy. Mam wiec oś niecoś do pomocy:


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1180
  • 2463
  • 70

Pogaduchy 2.0

Witam 🙂🙂.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1180
  • 2463
  • 70

Pogaduchy 2.0

Może wiecie co ma być nowego na NO po zmianach i kiedy te zmiany wejdą w życie ?