Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Witojcie z samego wieczorka normalnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Tak więc znowu lektura do przeczytania Emotikon: Mrugający Po stronach widać, że się działo Emotikon: LOL


@ketrasaArtur , łod kiedy jerunie jesteś Ślonzokiym? Cześć niezłomny czytelniku wrażeń Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Anonim a propos rąbania czy widzieliście piekniejszy widok niz to morze węgla? PS Greta mnie zabije...Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

O @Anonim  sam zrobiłeś ja nie zdorzyłem z tym awatarem bo na fonie nie mam programu graficznego 😜 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19162
  • 55294
  • 748

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

Witojcie z samego wieczorka normalnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Tak więc znowu lektura do przeczytania Emotikon: Mrugający Po stronach widać, że się działo Emotikon: LOL


@ketrasaArtur , łod kiedy jerunie jesteś Ślonzokiym? Cześć niezłomny czytelniku wrażeń Emotikon: Mrugający


Od kiedy Kukiza sobie posłucham, ale te jego pierwsze wykonania jeszcze z lat 90-tych Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  jesteś mistrzem Awatara 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

Witojcie z samego wieczorka normalnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Tak więc znowu lektura do przeczytania Emotikon: Mrugający Po stronach widać, że się działo Emotikon: LOL


@ketrasaArtur , łod kiedy jerunie jesteś Ślonzokiym? Cześć niezłomny czytelniku wrażeń Emotikon: Mrugający


Od kiedy Kukiza sobie posłucham, ale te jego pierwsze wykonania jeszcze z lat 90-tych Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


@ketrasaArtur @Chodzi o to?Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19162
  • 55294
  • 748

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 to jest porządne granie, a nie te wypociny z obecnym wokalistą ala disco polo Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur hej śtyrydom śtyrydomEmotikon: Mrugający mam gdzies jeszcze kasete magnetofonową album "Raj na ziemi". No i nie obrażajmy porządnego disco polo. Obecne Piersi to takie nie wiadomo co.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 @Kinga @Bartłomiej @Anonim @ketrasaArtur  czas na coś z klasyki muzyczne 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19162
  • 55294
  • 748

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 Antoine de Saint-Exupéry - Mały Książę. Na tej samej scenie co ja występowałem, teraz moja córka miała takie samo przedstawienie Emotikon: Mrugający Bardzo miłe wspomnienia Emotikon: Mrugający