Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

Ehhh @Piotrek , stare dzieje 😊 ale fakt. Motoryka kończyn sprawna 😋 Nawet drugie podejście do FabLabu udane...chmurka wykonana w ekspresowym tempie...tam czułem się jak dzieciak w fabryce czekolady 🤓


Zespół Nasz Orange
  • 1125
  • 8122
  • 81

Pogaduchy 2.0

Ha szydełkowanie szydełkowaniem, ale byś go widział @Piotrek jakie arcydzieło z pierza i lampy zrobił - człowiek wielu talentów. Właśnie przetrwała lampa @mabud73  😉 ?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Pogaduchy 2.0


@Rafałnapisał(-a)

Ha szydełkowanie szydełkowaniem, ale byś go widział @Piotrek jakie arcydzieło z pierza i lampy zrobił - człowiek wielu talentów. Właśnie przetrwała lampa @mabud73  😉 ?


A coz to za arcydzieło powstalo? Z pierza i lampy, brzmi conajmniej intrygujaco. Od razu mi się z Alladynem skojarzyło,  ale chyba nie taka to lampa 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@mabud73 jesteś jedną z nie licznych osób, którym dobrze, tu gdzie są. Spora część uważa, że najlepiej ma ten drugi, tylko nie ja Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dobrze by było, jak bym był na jego miejscu.

Jeżeli to tak brać, to rób, żebyś osiągnął to co ten drugi ma, a nie mu kłody pod nogi rzucał, bo ma lepiej.

 

Chyba się zagmatwałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój kolega powtarza, że technicznym zawsze trudno jest się wysłowić. Ma z tyłu głowy, ale nie wie jak przekazać, żeby go dobrze zrozumieli Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , znasz takie powiedzenie? "Rób wszystko by być szczęśliwym, a to szczęście da się osobom w twoim otoczeniu". Jestem z zawodu monterem sieci energetycznych, w trakcie swojej życiowej batalii, "dokoptowałem" sobie całą masę dodatkowych uprawnień, od montera CO, poprzez certyfikaty montera WU, gazowe i inne cudeńka...egzaminy szły jak po maśle 😏 Fajnie jest "wiedzieć" 😉

 

@Rafał , "ino" żarówki się zostały. Właśnie je przerobiłem z BT na wifi i śmigają w Smart Home jak ta lala 😋


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

Widze ze niezlych miglanców mozna tutaj spotkac. Dobrze wiedziec jak rozne fachy ludzie mają w rekach.

@ketrasaArtur nie zebym narzekal na to co jest, ale majac dzisiejsza wiedze dwa razy bym sie zastanowil


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0


@Piotreknapisał(-a)@

A coz to za arcydzieło powstalo? Z pierza i lampy, brzmi conajmniej intrygujaco. Od razu mi się z Alladynem skojarzyło,  ale chyba nie taka to lampa 😉


 

IMG_20190517_171532.jpg

To miały być multimedialne chmury 🤓


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19468
  • 56346
  • 765

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 fajne dajesz zagadki. Nie ten region kraju, więc musiałem grzebnąć w necie:

https://gryfnie.com/slownik-slaski/miglanc/


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Pogaduchy 2.0

Nooo jednak bedac brutalnym z tym Alladynem niewiele sie pomylilem ;)))

Żartuje oczywiście,  w życiu piękniejszych multimedialnych chmur nie widzialem 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur "Miglanc" to na mnie moja babcia wołała 😋


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@byczyn_86 fajne dajesz zagadki. Nie ten region kraju, więc musiałem grzebnąć w necie:

https://gryfnie.com/slownik-slaski/miglanc/


Oooo przrpraszam chociaz mieszkam na Ślasku to gwarą sie nie posluguje i nie o takiego miglanca mi chodzilo. Bardziej mi chodzilo o kogos takiego: Miglanc je sprytniyjszy, poradzi sie odnalyźć w życiu.