Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 11187
  • 64

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

Wojciech_0-1682435633089.png

Zapewne stali bywalcy, kojarzą możliwość testowania urządzeń w Orange. Poprzednia edycja odbyła się ledwo kilka miesięcy temu. Tym razem do testowania będą Xiaomi 13 Lite 5G i Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G. Poprzednio ten konkurs był tylko dla posiadaczy Instagrama i TokToka. Teraz mogą być również posiadacze blogów, jak i Facebooka.

 

Co trzeba zrobić?

Trzeba wejść pod adres http://www.testuj.orange.pl/, zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz

 

Dla kogo?

Dla posiadaczy Facebooka, Instagrama, czy Bloga. Do tego lubisz publikować filmy i zdjęcia.

 

Co będę musiał/a zrobić?

Wykonać 4 zadania - jedno na tydzień - za pomocą testowanego smartfona.

 

Gdzie znajdę więcej informacji?

Tutaj: http://www.testuj.orange.pl

 

Najbardziej kreatywni, pomysłowi i zaangażowani Testerzy będą mogli zachować testowany smartfon dla siebie.

 

#NaszOrange i #OrangeTeam polecają wziąć udział.

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

A kiedy znowu będą jakieś testowania tylko dla Herosów? Konta na Instagramie nie mam, bloga nie prowadzę, więc nie przejdę procedury rejestracji swojej kandydatury 😜


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 11187
  • 64

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

Nieustanie testujecie Orange Flex 😎 Bardzo fajnie to widać na forum, w założonych tematach. Co będzie w przyszłości to czas pokaże 🙂 Nie zdradzamy naszych planów i niespodzianek względem Herosów 😉

 

Podpisał,

Agent Wojtek 🕵️‍♂️


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

Jasne Agencie  - Wojtku 

Flexa owszem, chodziło mi o nowe - inne obszary do testowania... i raczej nie o mnie mi chodzi, bo prawdopodobnie po tym półroczu wypadnę z kręgu Herosów.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

@Misiek62  jasne, tak samo wypadniesz z grona Herosów, jak nie udało Ci się wygrać Rozwiązano: 📷 agat13 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️ – Strona 77 - Nasz Orange - 48942 😁😉


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 11187
  • 64

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi


@Misiek62 napisał(-a)

Jasne Agencie  - Wojtku 

Flexa owszem, chodziło mi o nowe - inne obszary do testowania... i raczej nie o mnie mi chodzi, bo prawdopodobnie po tym półroczu wypadnę z kręgu Herosów.


 

A tam, walczyć trzeba 💪 Jeszcze masz sporo czasu do tego, aby nim pozostać 🙏

 

Jeżeli chodzi o same testy: Ja będzie możliwość, to na pewno o nie dla Was powalczymy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

@Misiek62 , a ja tam widzę same pozytywy i miodzik na Twoje łasuchowate przywary, nie wygoni Cię z gawry Herosów. Masz obecnie większy "obszar testowania"😀 Ja się wczytałem  w te testy Orange, ale godnie zastępuje mnie ten miśkowy chłopak z okładki forum NO😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

@bronzub  ja tam temu chłopakowi ze zdjęcia prawie miejsca nie ustępuję, na co dzień korzystam z dwóch smartfonów... wiesz, numer prywatny, Flex i służbowy muszą być fizycznie rozdzielone, bo jeszcze nie spotkałem telefonu na 3 karty SIM. A nawet jeżeli są, to pewnie poza moim budżetem na ten cel 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2878
  • 11410
  • 150

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi


@Misiek62 napisał:

(...) na co dzień korzystam z dwóch smartfonów... wiesz, numer prywatny, Flex i służbowy muszą być fizycznie rozdzielone, bo jeszcze nie spotkałem telefonu na 3 karty SIM. (...)


To pewnie jeszcze przydałaby się trzecia ręka 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

@Misiek62 , dual SIM nie uwalnia rąk?😊 To nie ten wiek, byś był jucznym osłem. Asystenta zatrudnij😀