Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych


Zespół Nasz Orange
  • 2996
  • 11383
  • 64

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych

720x.jpg

 

Nie tak dawno pisaliśmy o 5G, to teraz warto dać informację ile mamy wszystkich! Do powyższego dodam tylko, że w II kwartale uruchomiliśmy 72 nowe stacje. To wszystko, żeby poprawić zasięg, jakość usług i komfort korzystania z sieci Orange.

 

#OrangeTeam i #NaszOrange poleca coraz większą sieć komórkową w Orange 💪👍

6 ODPOW. 6

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 624
  • 2319
  • 20

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych

@Wojciech 

Dlaczego T-Mobile ma ~2700 nadajników na C a Orange tylko ~1800?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18882
  • 54044
  • 744

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych

Blog Orange również informuje o nowych nadajnikach oraz obecnym stanie:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nowe-inwestycje-w-sieci-orange-w-drugim-kwartale-roku/


Zespół Nasz Orange
  • 2996
  • 11383
  • 64

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych

@Zeusek chciałbym Ci jakoś konkretnie odpowiedzieć. Raczej nikt takiej odpowiedzi nie ma. Wyścig zbrojeń🥊 trwa i to chyba dobrze dla wszystkich Klientów 💪


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18882
  • 54044
  • 744

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych

@Wojciech tylko jakoś Orange wolnej to robi niż fioletowa i magentowa konkurencja. O zielonej nie wspomnę, bo chyba zapomnieli co to jest inwestycja w nadajniki.


Zespół Nasz Orange
  • 2996
  • 11383
  • 64

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych

@ketrasaArtur, mówisz? To mamy trochę do nadrobienia. Po drodze dzieje się jeszcze wygaszanie powolne 3G i tymczasowe stacje w miejscowościach obleganych w wakacje. Oczywiście konkurencja ma podobne rzeczy do zrobienia, nie żeby się jakoś tłumaczyć. Zobaczymy jak będzie dalej. Gdyby dotarły do nas informacje o ilości nowych za następny kwartał, to poinformujemy i może dogoni się resztę 🤞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18882
  • 54044
  • 744

📡 Sprawdź ile Orange ma stacji bazowych

@Wojciech deko magenta pod kątem zasięgu lepiej wychodzi, ale ja nadal trzymam kciuki, że jednak Orange będzie tym operatorem o większym zasięgu. Na firmie zasięg Orange mam lepszy, ale pewnie z tego powodu, że są zamontowane przez Orange dodatkowe repeatery 👍🤗

Z tym wygaszaniem 3G, to mam swoje zdanie i póki nie zostanie udowodnione, że tu gdzie jest tylko 3G po wyłączeniu będzie LTE, nie jestem zadowolony.