Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Anonim

Nie dotyczy

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@TheEcki  nie korzystam z Flex i wychodzi że dobrze robię, co do aplikacji od Orange, to się nie wypowiem, bo to ich forum, ale 3/4 zależy od dobrego informatyka, zgłoszenia pewnie czytają, co z nimi robią to nie moja sprawa.

@f00ku55  niestety jesteś w błędzie, po aktualizacji poważnej, potrzebne jest ponowne logowanie, co do kodu żródłowego na Android i iOS, można tylko zgadywać, bo wglądu w niego nie mamy, szkoda wielka.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@Anonim nie jest i podtrzymuję swoje zdanie. To zależy tylko i wyłącznie od poziomu ogarnięcia developerów. Developerzy nie ogarniają jeśli po aktualizacji wymagają zalogowania od nowa.

Anonim

Nie dotyczy

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@f00ku55  jesteś Informatykiem? Obstawiam że nie. Ja jestem i ponownie napiszę, krytyczna aktualizacja wymaga ponownego logowania. Znikam z tematu, bo dyskusja do niczego nie prowadzi sensownego.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@Anonim zawodowo nie, ale hobbistycznie trochę się na tym znam 😉 Korzystałem z Androida, korzystam z iOS'a, a na nich z ogromnej ilości apek. Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek jakaś wymusiła na mnie ponowne zalogowanie po aktualizacji, nawet tzw. "krytycznej".

Flex robił (robi?) to nagminnie przy każdej aktualizacji, nawet tej najmniejszej, a także w losowych momentach bez żadnych aktualizacji.

Anonim

Nie dotyczy

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@f00ku55widocznie coś nie tak z aplikacją, nie wnikam bo nie mam dostępu do niej, samo użytkowanie niewiele mi da, tylko dostęp do kodu i testy są miarodajne, zresztą nie tylko w Orange są problemy, Microsoft wypuścił niedopracowaną aktualizację i musiałem firmowy komputer przywracać z kopi zapasowej, to jest dopiero porażka jak OS się wysypuje, aplikacje to fraszka.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@Anonim dlatego ja na szczęście z Microsoftem nie mam nic wspólnego 😛


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

A mnie właśnie wylogowało z aplikacji flex ponownie, bez przyczyny (iOS). Co jakiś czas tak sie dzieje ... może to ze względów bezpieczeństwa 🤣


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Wersja 36, android.

Aktualizacja była dość dawno bo sklep jej nie pokazuje w historii.

Aplikacja się uruchomiła, zobaczyłem ekran główny, ale po kliknięciu w ustawienia pojawił mi się ekran z logowaniem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Wersja 39 pojawiła się u mnie jakiś czas temu i bylo dobrze ale dziś znowu mnie wylogowalo.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Ponieważ pomimo co najmniej 500 aktualizacji, które miały to naprawić problem nadal nie jest naprawiony 😉