Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pin do karty w orange flex

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 25
  • 0

pin do karty w orange flex

czesc wszystkim!

mam pytanie, bo moja mama zapomniala pinu do karty flex. To znaczy ma taką kartkę po tej wydawałoby się karcie, ale zapisany na niej pin nie wchodzi. Wykonala juz 2 proby i jest nieprawidlowy. Czy gdzies w aplikacji flex mozna sobie podejrzec ten pin?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13483
  • 55147
  • 655

pin do karty w orange flex

@armani1PIN-u nie podejrzysz gdzie indziej niż na obudowie starszej karty SIM (przynajmniej tam dawniej był). Obecnie na starterach jest tylko PUK, więc możesz zablokować wybierając niepoprawny po raz trzeci  i ustanowić nowy PIN.

Możesz na czacie prosić o przesłanie PIN i w razie czego PUK

W aplikacji w ustawieniach numeru możesz pobrać PUK, ale autoryzacja jest na SMS na numer wcześniej podany, a skoro ten numer właśnie jest niezalogowany...koło zamknięte

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13483
  • 55147
  • 655

pin do karty w orange flex

@armani1PIN-u nie podejrzysz gdzie indziej niż na obudowie starszej karty SIM (przynajmniej tam dawniej był). Obecnie na starterach jest tylko PUK, więc możesz zablokować wybierając niepoprawny po raz trzeci  i ustanowić nowy PIN.

Możesz na czacie prosić o przesłanie PIN i w razie czego PUK

W aplikacji w ustawieniach numeru możesz pobrać PUK, ale autoryzacja jest na SMS na numer wcześniej podany, a skoro ten numer właśnie jest niezalogowany...koło zamknięte


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2445
  • 10123
  • 91

pin do karty w orange flex

Cześć @armani1 

Próbowałeś skontaktować się  w sprawie kodu PIN z biurem obsługi poprzez aplikacje Orange Flex lub poprzez stronę Orange Flex na samym dole będzie zaloguj się do czatu https://flex.orange.pl/ . W tym linku masz jak skontaktować się z biurem obsługi Orange Flex Orange Flex - kontakt z obsługą https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Orange-Flex-kontakt-z-obs%C5%82ug%C4%85/td-p/159020

Skontaktuj się na czacie z doradcą Orange Flex 🙂

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1854
  • 8975
  • 75

pin do karty w orange flex

@armani1 Pewnie możesz PUK odczytać w aplikacji. Za jego pomocą nadasz nowy PIN po nieudanej trzeciej próbie wprowadzenia kodu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 25
  • 0

pin do karty w orange flex

To spróbuję jeszcze poszukać tej tekturki po karcie.

Kurcze, aplikacji z tego co patrze na telefon mamy nie ma zainstalowanej, ale to dziwne. Bo chyba z tego co się orientuje nie da się korzystać z flexa bez apki. Dziwne 😕

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 25
  • 0

pin do karty w orange flex

Zainstalowałem już apke od Flexa. Mama mi wspomniała o koncie opartym na FB. Wybrałem przy logowaniu właśnie FB. Ale byl z tym jakis problem - komunikat o problemach. Po którejś próbie wskoczyło. Ehhhh - biednemu wiatr w oczy, ale powoli do przodu 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18787
  • 53830
  • 739

pin do karty w orange flex

@armani1 proponuję do apki FLEX logować się adresem e-mail. Zawsze działa bez problemu. Po zalogowaniu można odczytać PUK i zmienić na nowy numer PIN lub wymienić kartę SIM. Startery do wymiany można pobrać bezpłatnie w salonie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 25
  • 0

pin do karty w orange flex

No ale konto FB to trochę tak jak przez email.

 

Ok. Trochę połaziłem po apce i dotarłem do kodu PUK. Ale teraz będzie śmiesznie 😁
Co się okazało! Już przymierzałem się do trzeciej nieudanej próby 😉 a tu mama sobie przypomniała, że przecież ten pin to rok urodzenia taty - LOOOL


Można watek zamykać. Bardzo dziękuje wszystkim za okazana pomoc. Na pewno zawarte tutaj informacje przydadzą się na zaś


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2445
  • 10123
  • 91

pin do karty w orange flex

@armani1to super, że sprawa się rozwiązała. Polecamy się na przyszłość 🙂 👍

Pozdrawiam 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1854
  • 8975
  • 75

pin do karty w orange flex


@armani1napisał(-a)

No ale konto FB to trochę tak jak przez email.


Tak, ale nie. Bo jak Ci FB celowo lub przez pomyłkę założy bana na konto to się więcej nie zalogujesz.