Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iPhone - nie dochodzą smsy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

iPhone - nie dochodzą smsy

Po zgłoszeniu, wczorajszym i dwóch dzisiejszych


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

iPhone - nie dochodzą smsy

Technicy odpowiedzieli na wykonane zgłoszenie. Na Twoim telefonie jest aktywna usługa WiFi Calling. Proszę wyłącz ją ponieważ we flex nie wspieramy działania SMS przy włączonym WiFi Calling.

 

To ciekawe, bo WiFi Calling włączyłem dopiero wczoraj po południu, a późnym wieczorem sms zaczęły dochodzić. WiFi Calling wyłączyłem prewencyjnie. 

Ahhh ten Flex 😄 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 540
  • 2230
  • 5

iPhone - nie dochodzą smsy

Naprawdę? czy tylko ja mam takie wrażenie że orange w całej swojej "cyfrowości"  jest w zupełnie niezwykły sposób analogowy? przenieść się z flex do orange nie można....aktualizacja modemu przynosi bugi wieku dziecięcego jako jedyni na rynku oferują stacjonarny telefon internetowy.... to tylko kilka z wielu przykładów......


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2437
  • 10099
  • 91

iPhone - nie dochodzą smsy

@damian1911 Dzięki zgłoszeniu technicznemu udało się rozwiązać sprawę. Kto by pomyślał że winowajcą przez którego nie dochodziły smsy był WIFI Calling 🙂 @damian1911 to super że wszystko już działa

Pozdrawiam 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

iPhone - nie dochodzą smsy

Dziwne to rozwiązanie sprawy. Smsy nie dochodzą mimo włączonego VoWiFi . Co użytkownik chcąc skorzystać z VoWiFi musi go uruchamiać w ustawieniach żeby po chwili wyłączyć bo SMS-y nie dojdą. Po mimo tego że SMS-y nie przychodzą przez VoWiFi to powinno to odbywać się z automatu przez sieć LTE. Dziwne tłumaczenie. Nie kupuje tego. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

iPhone - nie dochodzą smsy

Nie, WiFi Calling nie był problemem, od początku mojej przygody z Flexem był wyłaczony. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

iPhone - nie dochodzą smsy

To się dział techniki nie popisał. W takim razie problem dalej nie rozwiązany. 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1838
  • 8906
  • 70

iPhone - nie dochodzą smsy

@damian1911 To z pewnością nie wina WiFi Calling. Faktem jest, że SMSy dochodzą tylko przez GSM a nie działają przez połączenie WiFi. Piszę to na przykładzie nju subskrypcja w którym tak jak we Flex straciłem SMSoWiFi. Jako zwolennik używania trybu samolotowego w domu trochę nad tym ubolewam.