Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

Wczoraj się dowiedziałem ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, że nie ma możliwości udostępnienia dla mojej żony, którą ściągnąłem do FLEX family e sim dla jej brand new apple watch 6 cellular. Jakiś dramat. Na czacie się dowiedziałem, że musi odejść do innej sieci i wrócić ale nie w charakterze członka rodziny tylko jako nr główny i wtedy e sim będzie dostępny dla jej watcha. To prawda??? Macie inne rozwiązania? Pomocy! Pliss

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

@Kerwantez tak, to prawda, tylko tak można zrobić, aby dostać jako drugą kartę eSIM.

Przejście do konkurencji, potem powrót do FLEX, ale na nowe konto, nie do rodziny. Nawet nie da się przejść z FLEX, do oferty Orange na kartę.

 

Co do Apple Watch podobno już powinien być wspierany, ale ktoś na forum podawał, że kod QR tłumaczył sobie przez stronę internetową i wpisywał ciąg cyferek. Dopiero poszło.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

to jeszcze zapytam o jeden temat. Czy najpierw przejść czyli ściągnąć aplikację itp. np. do Play Next a potem na moim koncie we Flex zrezygnować z planu żony czy to nie ma znaczenia jaka jest kolejność działań?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

@Kerwantez do Play NEXT bym nie przechodził. Ktoś pisał na NO, że miał problemy przy przejściu z NEXT do FLEX. Nawet jak numer będzie przenoszony do NEXT, to i tak w celu aktywacji trzeba udać się do salonu PLAY. Bezpieczniej jest przenosić numer nie do operatora wirtualnego.

 

Proponuję udać się do salonu, może być PLAY, tam złożyć wniosek o przeniesienie. We FLEX nic nie trzeba robić, numer sam we FLEX się wyłączy i uruchomi na nowej karcie SIM PLAY. Po aktywacji w PLAY, odczekać z jeden dzień i przenieść do FLEX. Czas przenoszenia do FLEX od innego operatora około 4-5 dni. Warto też mieć karty SIM, pobrać z salonu Orange, nawet kilka sztuk. Są bezpłatne.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

ok ale jak pojdę do salonu play i zlecę przeniesienie to się z nimi zwiąże i nie będę mógł po jednym dniu znowu próbować przenieść do flex jako główny nr


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

@Kerwantez przenieś do oferty na kartę. Po jednym może dwóch dniach powinno już być wszystko działające w PLAY, więc można wracać do FLEX na konto główne.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

ok, dzięki za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

@Kerwantez daj znać jak sprawa wyjdzie z przenoszeniem numeru i powrotem do FLEX.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

ok


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

e SIM na apple watch 6 dla członka rodziny we FLEX

szybki update, numer udało się przenieść do play na kartę, zrobiłem też cesję tego nr na żonę i dziś spróbujemy przenieść go do Flex jako nr główny. Dziwi mnie tylko, że pomimo przeniesienia do play nie zniknął z mojej aplikacji z zakładki rodzina?