Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

do jakiego operatora przenieść numer z flexa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18712
  • 53587
  • 733

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

@PARANOJA raczej we wtorek. Dziś nie jest dzień roboczy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

@ketrasaArtur  moze tak być

zastanawiam sie jeszcze nad jednym:
nr w OPL był na żone i tez tak zostal przeniesiony do play.
jezeli zrobie przerejestrowanie w play na mnie i zloze wniosek o przeniesienie do OPL to czy zrealizuje sie to prawidlowo. z OPL nr uciekal na inna osobe a wracac ma tez na inna.
jezeli dziala to jak w przypadku POTS to nie przejdzie ale przy mobile chyba to dziala inaczej?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

W przypadku POTS/WLR się psuje, bo pracownicy nie dokonują zmian ewidencyjnych w systemach hurtu, a jedynie w detalicznych.

W przypadku komórek nie ma ewidencji, ale to kwestia dopilnowania tego, by przeniesienie było rozpoczęte na innej kartotece.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18712
  • 53587
  • 733

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

@PARANOJA ja bym się wstrzymał z wnioskiem o przeniesienie przynajmniej jeden pełny dzień roboczy. Proponowałbym złożyć dopiero we wtorek. Żeby nie było komplikacji. Za krótki czas między przenoszenie z jednego do drugiego operatora.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2039
  • 6330
  • 70

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

@PARANOJA cesja w play może też trochę potrwać. Jak w play24 będziesz miał już widoczne właściwe dane to wtedy złóż wniosek o przeniesienie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

@spiro  przerejestrowanie trwa z 5 min (przynajmniej w orange) więc nie wydaje mi się aby tu trwało to kilka dni. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

dobra, przerejestrowanie zrobiłem w Play A jutro puszczę Love z przeniesieniem nr. Stwierdziłem że szkoda czasu na przejście z prepaid na prepaid.

 

 

Taka ciekawostka

Podszedłem do salonu ORANGE i usłyszałem że Oni nie robią przeniesienia i że mam sobie przez Internet zrobić! Buahaha 😂😂😂

Sciema typu ze nie mają kart sim i że system im nie działa.

 typ ma zrobić coś za Free to i szkoda czasu. Jak dla mnie to DZIADOSTWO!!!

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18712
  • 53587
  • 733

do jakiego operatora przenieść numer z flexa

@spiro to ostatnio standard w salonach partnerskich, brak kart SIM, przeniesienia nie robią, zawieszenie systemu. Dobrze, że chociaż na początku informują. Zdaża się również, że o zawieszenihbsystemu informują po godzinie wprowadzania danych i trzeba przyjść jutro 🤣