Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 246
  • 930
  • 5

Zmiany w Orange Flex

Tego typu "Zalecenia" w zasadzie nie mają mocy prawnej. Musi wejść ustawa, aby operatorzy faktycznie musieli egzekwować nowe zasady.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 255
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Przepis wszedł na poziomie unijnym my mamy się dostosować do prawa unijnego i nie musi być żadnej ustawy żeby telekom mógł być ukarany.

To jest tak samo jak ze zwiększeniem paczek neta w roamingu był nakaz i telekomy go wykonały bez żadnej ustawy. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 246
  • 930
  • 5

Zmiany w Orange Flex

Nie jestem w stanie się z Tobą zgodzić. Przeczytaj uważnie artykuł, który sam udostępniasz. Poza tym prawo unijne zgodnie z konstytucją nie jest wyżej niż lokakne. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 255
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Wyroki TSUE są wiążące w całej europie, u nas jest z tym różnie. Jak widać przepisy roamingowe dostosowali wiec czemu mieli by działać wybiórczo i część stosować, część nie narażając się na konsekwencje ?

Zresztą  niedługo zobaczymy, maja niecały miesiąc na wycofanie tych pakietów z oferty dla wszystkich nowych klientów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Zmiany w Orange Flex

Mi się wydaje, że operatorzy będą szukać obejść. Wystarczy jak konkurencja "zielona" wprowadzić płatne pakiety powiązane z dostępem.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7574
  • 140

Zmiany w Orange Flex

@Piotrekk85 podobnie myślę. Wystarczy nie nazywać tego darmowym, tylko zaszyć w pakiecie.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Zmiany w Orange Flex

Nie tak. Tylko kupujesz usługę Orange Tv Go i masz transfer w opłacie. Kupujesz Netflix przez Orange i masz transfer w opłacie.