Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 367
  • 1

Zmiany w Orange Flex

Ale w OFnK dostaja 2 TB danych. Robią to dla dużej paczki internetu, której we Flexie w tym wariancie nie ma.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1689
  • 8310
  • 64

Zmiany w Orange Flex

@shevchenko_1987 Zgoda, mogą również otrzymać jeszcze więcej GB w ciągu roku wybierając płatność miesięczną. Będzie trochę drożej, za to bez przywiązania na rok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Teraz w zwyklej ofercie na kartę Orange za 35 zeta dostaniemy 50 giga plus po 450 giga miesięcznie przez rok widać ze Orange chce wygasić flexa bo teraz to tylko dodatkowe simki go ratują. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 367
  • 1

Zmiany w Orange Flex

@Samotnick, pewnie, że mogą, ale niektórzy wolą zapłacić raz i mieć święty spokój. Tym bardziej, że dostają tak przepotężną paczkę danych. Flex w opłacie rocznej przy tej ofercie wygląda blado.

 

@xeth, wygasić to może nie, ale na pewno zarobić więcej, bo z czegoś 5G muszą pokryć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Oferty na karty nie wszystkim pasują zawsze będą chętni na abo/flex chyba iż sytuacja z ofertami zmieni się dość mocno w co wątpię nie do końca opłacałoby się to dla Orange (oni z pewnością tak myślą, teraz do wyjęcia jest 5600GB na kartę/rok, 200GB jest za zgodę mark.). Flex według mnie ma inne mocne strony jak choćby przekazywanie GB czego karty ani abo nie mają (celowo pomijam współdzielenie czy hotspot-owanie) czy esim.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 367
  • 1

Zmiany w Orange Flex

@Pit2024 no widzisz dla Ciebie przekazywanie GB jest ważne, a dla mnie w ogóle. Nigdy nie skorzystałem z tej opcji. 

 

eSIM we FLEX'ie i jego obsługa to fakt. Nigdzie nie jest tak wygodna jak tutaj. Kwestią czasu jest pewnie aż reszta ofert nadgoni. 

 

FLEX był dla mnie ok kiedy wachlarz ofert / planów był zdecydowanie szerszy. Bywało tak, że w danym miesiącu nie potrzebowałem GB i wystarczał najtańszy plan. Z kolei, gdy wiedziałem, że to zapotrzebowanie będzie dużo większe z chęcią wybierało się z oferty coś z dużo większą ilością lub włączało się Pass'a. 

 

Dzisiaj wybór jest słaby. Zmuszają do wyższego planu co nigdy dla klienta dobre nie jest. Miało być elastycznie i do pewnego czasu było. Teraz zrobiło się sztywno i drętwo. Stąd zacząłem wertować inne oferty Orange oraz konkurencji. Waham się jedynie pomiędzy OFnK oraz nju subskrybcją. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11722
  • 52

Zmiany w Orange Flex

Sporo narzekania w temacie, na podniesioną cenę subskrypcji, ale wszyscy operatorzy podnoszą ceny, FLEX nie jest dla wszystkich i jednym pasuje a inny odchodzą po czasie, mi pasuje wygoda obsługi usług i SIM, cena subskrypcji jest mniej istotna, dlatego mam jeden numer we FLEX, bo ma sporo zalet, jakby nie to, to bym na prepaid siedział, czy u konkurencji, nie tej wirtualnej, bo to porażka.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 56
  • 240
  • 1

Zmiany w Orange Flex

  1. Tak jak kolega napisał,nie narzekamy...Albo płacimy albo nara...
  2. Oferta jest elastyczna albo bierzesz albo nie....

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 229
  • 944
  • 4

Zmiany w Orange Flex

Ale dlaczego nie narzekamy? Oferta się zmienia. Dla jednych na lepsze, dla innych na gorsze.... Co komu przeszkadza to narzekanie? Można nie odpisywać... Nie komentować...

Sam w pewnym momencie analizowałem korzyści z Fleksa i wtedy warunki były inne, oferta konkurencji też inna (czy nawet samego Orange w opcjach na kartę lub nju).

Ktoś zdecydował się na Flex na ówczesnych zasadach i zmiany mogły mu plan rozwalić... Ma prawo narzekać!

 

OIDP likwidacja planu za 25zł nie była tak "brutalna" jak obecna...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 367
  • 1

Zmiany w Orange Flex

Jeden powie, że to narzekanie. Ja powiem, że to chłodna kalkulacja względem potrzeb i tego co dana oferta ma w sobie. 

 

A że przestaje się to spinać oraz to, że na chama zmieniają warunki nie polepszając mocno oferty, więc się żegnamy. Tyle.