Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Zmiany w Orange Flex

@shevchenko_1987 i to jest właśnie urok prepaid czy takich subskrypcji jak Flex. Coś nie pasuje to idę gdzieś indziej. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Zmiany w Orange Flex

@shevchenko_1987 przecież jest promocja bez limitu GB, kilka innych zalet w planie też, kwestia dopasowania, jeśli oferta FLEX komuś nie pasuje, to cyrografu nie ma, można zmienić na prepaid, czy odejść do konkurencji 😎

Abonament wychodzi jeszcze słabiej 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Ja osobiście to się zastanawiam między flex a nju subskrypcja (komórkowy). Oba mają swoje zalety i wady 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 167
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Ciągle tylko te GB i GB. Nie każdemu zależy na GB. Ja miesięcznie zużywam 1 GB zazwyczaj...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Jeśli nie zależy Ci na GB a dodatkowo również na eSIM to ja zdecydowanie wybrałbym inną ofertę choćby ofnk a szczegóły zależą od tego jak długo jesteś w Orange 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 235
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Z OFNK jest ten problem, że VoWiFi nie działa tam, gdzie ma największy sens, czyli za granicą, a do tego w OFNK nie ma opcji na dodatkowy esim na zegarek 😕


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Zmiany w Orange Flex

To wifi-calling ogólnie nie jest idealne teraz jestem w trakcie testowania spr jak działa w nju i ofnk. Jak skończę opiszę tu swoje (w pełni subiektywne) wrażenia. Test w paru lokalizacjach by spr jaki wpływ ma sprzęt i różni dostawcy na działanie tej usługi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 167
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Może i nie jest, ale u mnie zadziałało kiedy tego potrzebowałem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 367
  • 1

Zmiany w Orange Flex

@Pit2024 czekamy 🙂