Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

To dla czego te mejle wyglądają tak jak by 22 kwietnia był terminem ostatecznym i jeśli się nie zgodzę telefon przestanie działać ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52691
  • 710

Zmiany w Orange Flex

@xeth jak masz opłacony plan, to czemu ma być zawieszony? Raczej informacja odnosi się do odnowienia planu, a nie jego zawieszenia w trakcie trwania.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 932
  • 4

Zmiany w Orange Flex


@xethnapisał(-a)

Z wiadomośc,i aplikacji, e-maili od Orange wynika że 22 mój plan zostanie zawieszony i bez znaczenia jest to że został opłacony telefon przestanie działać i już.


A mógłbyś tu wrzucić screen z oryginalną wiadomością? Bo na razie mówimy o twojej interpretacji, która może być błędna.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Tak to wyglada: 

 

D81A03C0-E91D-4CBA-9AAF-BDA22DDD2628_1_102_a.jpeg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Zmiany w Orange Flex

@xeth tak jest u każdego operatora, trzeba zgodę potwierdzić, lub jak ci nie pasuje podwyżka planu, to zawieszasz numer, lub przenosisz do konkurencji. Przejdż do wyrażernia zgody i potwierdż, nadal będzie po staremu miesiąc. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Zmiany w Orange Flex


@ketrasaArturnapisał(-a)

@xeth jak masz opłacony plan, to czemu ma być zawieszony? Raczej informacja odnosi się do odnowienia planu, a nie jego zawieszenia w trakcie trwania.


Wcześniej było to inaczej trochę Artur, teraz już aplikacja kieruje do wyrażenia zgody, lub zawiesza numer, choć to nie nowość we FLEX, bo nie opłacenie planu/ subskrypcji, też owocuje zawieszeniem numeru 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 155
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Strasznie się dopominają o tą zgodę, dzwonią codziennie, a nawet puszczają swoją wiadomość jak ja dzwonię!

Ciekawe ile osób im nie zaakceptuje, ostatnio widziałem ich wiadomość, że "już połowa osób zaakceptowała" - no wow, ale raczej nie ma się czym chwalić 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Pewnie się boja ze wiele osób nie zaakceptuje i będą mieli problem jak zablokują opłacona usługę.

 

U mnie będzie skarga do UOKiK jak tylko 22 kwietnia odetną mnie od sieci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Zmiany w Orange Flex

Zawsze mogą wypowiedzieć świadczenie usług w całości. Flex nie jest ofertą publiczną 🙃

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Zmiany w Orange Flex

@xeth z autopsji gro zaakceptuje, reszta przejdzie do konkurencji, pozostaje skarga i wiara w zadość uczynienie, czy jakoś tak 😎