Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Coraz gorzej prawdę mówiac..


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Zmiany w Orange Flex

Inflacja równo kopie po tyłkach wszystkich, myśle ze oczekiwania więcej za mniej są nieadekwatne w obecnych czasach, flex oferta i orange oferta nie ssie jak dla mnie. Rok temu za duży chleb płaciłem jak za mały obecnie, teraz się to odwróciło i jak wiemy odwróciło się to we wszystkim co nabywane za pieniądze. Podkreślę raz jeszcze oczekiwanie by było taniej i lepiej w momencie gdy jest gorzej i drożej to niezrozumienie obecnej sytuacji gospodarczej


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Flex

Ja tam kupuje chleb w Biedrze i nie narzekam. 😋


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Zmiany w Orange Flex

Czyli jesteś świadomy sytuacji i nie płaczesz z tego powodu. Wybierasz co chcesz i za ile chcesz, bez ekstra ziaren na chlebku xd


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Zmiany w Orange Flex

Czy są jakieś wycieki, przecieki, nieszczelne źródło poważne? Czy czekać wprost do 07.03.2023😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 232
  • 1

Zmiany w Orange Flex

Jak chodzi o wycieki to zawsze coś się znajdzie u mojej teściowej pod zlewem...😉

Tak na poważnie poczekamy - zobaczymy...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Po siłowym wykopaniu mnie do nowego planu 5G nie działa. Super to wszystko pomyślane płać więcej czy używasz czy nie, ba nawet działać nie musi…


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Zmiany w Orange Flex

Mogę potwierdzić, że nie działa 5G (w końcu ogarnęli mi na telefonie VoLTE i VoWiFi, i 5G też miało działać, pojechałem specjalnie pod stacje gdzie jest 5G, aby sprawdzić), obsługa flexa, też potwierdza, że nie działa, tylko jakoś pokrętnie, piszą, że 5G faktycznie jest obecnie nie dostępne (na dzień wczorajszy), zrobili zgłoszenie do techników, dopytuję, rozumiem, że awaria jest ? Nie, nie ma awarii, 5G jest niedostępne 😂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Zmiany w Orange Flex

Nowa funkcja  w aplikacji Orange Flex  Sejf GB w Orange Flex  https://biuroprasowe.orange.pl/blog/sejf-gb-w-orange-flex-czyli-wiecej-czasu-na-wykorzystanie-gb/

Więcej informacji w powyższym linku  🙂

Regulamin promocji „Sejf GB” w załączniku

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiany w Orange Flex

W aplikacji tak obecnie wygląda sejf GB:

Screenshot_2023-10-14-01-47-27-155_com.orange.rn.dop.jpg

Screenshot_2023-10-14-01-47-36-068_com.orange.rn.dop.jpg

Skoro taka opcja została wprowadzona, przydało by się podział GB ma otrzymane i z planu. Dobrze, że GB otrzymane zużywane są w pierwszej kolejności.

Dla osób z najwyższym planem, sejf GB mało przydatny, bo jest UNLMTD w cenie.

Ciekawe, czy GB przeniesione z sejfu można później przekazać innej osobie?