Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Witam, jako że sam często testuje różne serwisy w Passach, chciałbym się podzielić z użytkownikami co działa w danych Passach, a co nie, w wątku proszę o pisanie również swoich aplikacji przetestowanych, które działają w ramach danego Passa, które nie są uwzględnione na liście, a na pewno Wam działają.

Video Pass:

Player, TVP VoD, TVP Sport, Canal+.

Game Pass: 

Wszystko co jest na liście, nie miałem możliwości sprawdzenia innych, aczkolwiek GeForce Now i XCloud nie są uwzględniane w Game Pass.

Social Pass: Wszystkie serwisy uwzględnione w Social Pass, działają rozmowy Video i przesyłanie plików, np. telegram.

Music Pass: Wszystkie serwisy uwzględnione w Music Pass działają bez problemów, w tym pobieranie muzyki offline, np. Spotify, Tidal. YouTube Music uwzględnione w Video Pass.

 

Proszę o dodawanie swoich przetestowanych usługi, żeby nie tworzyć nowych wątków i nie zaśmiecać forum. Byłbym wdzięczny za podanie serwisów przetestowanych przez Was, których nie ma na liście w aplikacji. 

18 ODPOW. 18

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Jak mam być szczery to nie za bardzo rozumiem sens powstania tego wątku 😉 To nie jest tak, że oprócz tego, co jest oficjalnie Orange obsługuje w passach jeszcze całą masę innych apek. Na chwilę obecną w passach jest to, co oficjalnie + z tego co czytam apki, które są w Video Passie w głównym Orange, ale we Flexie jeszcze nie. I to tyle, tego nie ma więcej.

 

Ze swojej strony powiem tylko, że np używanie Music Pass'a jest baaaardzo przydatne dla użytkowników pewnego systemu operacyjnego, ale szczegółów nie zdradzam, aby Orange nie zablokowało 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Można sobie aktualizacje Maca robić bez zużycia danych na Music Passie?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

U mnie Video Pass nie działa dla: CANAL+, Ipla / Cyfrowy Polsat Go.

 

Za to Apple TV+ zaliczany jest do Music Pass. 

 

Player i TVP Sport wliczają się normalnie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Mam pytanie, otóż aktywowałem dodatkową kartę SIM (tylko transmisja), gdyż chciałem przetestować ją w routerze. Jak ją całkowicie zdeaktywować? Bo w opcjach widzę tylko opcje blokowania? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Niestety wyłącznie przeniesieniem numeru do innej sieci 😂

Witamy we Flexie 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Miazga! Czyli mimo blokady karty żegnaj HD Voice dla przychodzących? 😞


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

Dokładnie tak 😎

A potem garstka ludzi się dziwi, że niektórzy mają tego wszystkiego dosyć i czekają na naprawę licznych błędów technicznych jak na zbawienie...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

@TheEcki mógłbyś sprawdzić jeszcze raz czy faktycznie zlicza Ci się już do Video Pass'a "Canal+ przez internet"? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Zbiorczy temat dotyczący wszystkich Passów

@f00ku55, to że nie ma opcji wyłączenia dodatkowej karty w aplikacji jestem w stanie zrozumieć, ale nawet konsultant na czacie napisał mi, że on też nie ma takiej "wajchy". Czyli ich system informatyczny to jedna wielka wydmuszka.