Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakładka Przekaż GB

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zakładka Przekaż GB

Dostałem na priv zapytanie, czy obdarowana osoba moimi gigabajtami ma ze swojego konta Flexa ściągane najpierw swoje, czy podarowane GB?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładka Przekaż GB

Wszystko trafia do jednego worka. Z tym że przekazanie dalej gb jest regulowane oddzielnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładka Przekaż GB

Wszystko trafia do jednego worka. Z tym że przekazanie dalej gb jest regulowane oddzielnie.
Anonim

Nie dotyczy

Zakładka Przekaż GB

@Piotrekk85 , ma to jakieś znaczenie dla obdarowanego? Może się dygać, że brak kontroli, co i jak, jest minusem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładka Przekaż GB

Ogólnie jak ktoś chce wykorzystać dla siebie - różnicy brak. Ale przy podarowaniu dalej - podarować można tyle ile przed podarowaniem.
Anonim

Nie dotyczy

Zakładka Przekaż GB

Czyli w zakładce zużycia nie wyzna się, co z czego, tylko z jednego wora pobór?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładka Przekaż GB

Tak.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zakładka Przekaż GB

@Anonim sprawdziłem już to jakiś czas temu. Zauważyłem, że najpierw są pobierane GB abonamentowe, dopiero później GB przekazane.

 

Sprawdzenie wyglądało tak:

Chciałem przekazać komuś swoje GB. Z abonamentu ma 15 GB, wiec mogę przekazać 14 GB. W między czasie otrzymałem 14 GB z innego konta. Razem wiec do dyspozycji 29 GB. Od momentu otrzymania do momentu przekazania moich GB innej osobie minęło chyba ze trzy dni, gdzie dalej korzystałem z transmisji danych. Wykorzystałem około 4 GB, wiec jak chciałem już przekazać, to nie dało się przekazać 14 GB, tylko 10 GB. Wiec uważam, że posiadając pakiet swoich GB z abonamentu + GB otrzymane, pierwsze zachodzą GB abonamentowe, później GB otrzymane.