Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Wydanie sim w salonie

Ostatnio byłem na poczcie rejestrować starter. Najpierw Pani powiedziała mi, że już rejestrację starterów wycofali (w sensie, że nie jest obowiązkowa do działania karty sim). Jak włożyłem sim i pokazałem że nie działa (kolejka zdenerwowanych klientów za mną czeka), to poszła szukać kontrolera i okazało się, że można Emotikon: Szczęśliwy
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1920
  • 1049
  • 17

Wydanie sim w salonie

[ Edytowane ]

@Piotrekk85  nie gniewaj się na 3 żabki które koło mnie są w jednej można opłacić rachunki bo pannie  w pozostały dwóch nie nauczone obsługi systemu płatniczego  najśmieszniejsze jest to że 2 lata a one dala nie umieją Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 350
  • 261
  • 0

Wydanie sim w salonie

A ja mam jedną żabkę w powiecie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Wydanie sim w salonie

U mnie w żabkach już przetestowałem wszystkie nowe funkcje i wszystko działa idealnie: paczki czy inne usługi około finansowe Emotikon: Szczęśliwy
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1920
  • 1049
  • 17

Wydanie sim w salonie

@Piotrekk85  ok starter za darmo ale jak go nie załaduje  np kiedyś tam to nic nie będzie żadnej kary  ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Wydanie sim w salonie

A dlaczego? Przecież nie miałem dowodu. Owszem konsultant mnie zna (parę razy byłem u niego w innych sprawach, kiedyś pracowaliśmy w jednym budynku), ale nie dokonał weryfikacji bo na podstawie czego? Emotikon: Szczęśliwy Właśnie z tego co na necie piszą te karty są odbierane bez żadnych danych a aktywację i opłatę (w przyszłości będzie to płatne) robisz w aplikacji.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1920
  • 1049
  • 17

Wydanie sim w salonie

@Piotrekk85  w Elblągu by to nie przeszło Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Wydanie sim w salonie

A sprawdź. Bo pisałeś że koleżanka też miała dowód pokazywać. Nie o to w tym chyba chodziło.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 350
  • 261
  • 0

Wydanie sim w salonie

A mnie ciekawi czy ktoś inny z rodziny może odebrać kartę?

Pytałem się ale mi chodziło o kuriera

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22516
  • 11385
  • 1086

Wydanie sim w salonie

Raczej nie, bo póki co przesyłki są do rąk własnych.
0 Lubię to
Odpowiedz