Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wydanie sim w salonie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wydanie sim w salonie

Ostatnio byłem na poczcie rejestrować starter. Najpierw Pani powiedziała mi, że już rejestrację starterów wycofali (w sensie, że nie jest obowiązkowa do działania karty sim). Jak włożyłem sim i pokazałem że nie działa (kolejka zdenerwowanych klientów za mną czeka), to poszła szukać kontrolera i okazało się, że można 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wydanie sim w salonie

@Piotrekk85  nie gniewaj się na 3 żabki które koło mnie są w jednej można opłacić rachunki bo pannie  w pozostały dwóch nie nauczone obsługi systemu płatniczego  najśmieszniejsze jest to że 2 lata a one dala nie umieją 😄

Anonim

Nie dotyczy

Wydanie sim w salonie

A ja mam jedną żabkę w powiecie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wydanie sim w salonie

U mnie w żabkach już przetestowałem wszystkie nowe funkcje i wszystko działa idealnie: paczki czy inne usługi około finansowe 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wydanie sim w salonie

@Piotrekk85  ok starter za darmo ale jak go nie załaduje  np kiedyś tam to nic nie będzie żadnej kary  ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wydanie sim w salonie

A dlaczego? Przecież nie miałem dowodu. Owszem konsultant mnie zna (parę razy byłem u niego w innych sprawach, kiedyś pracowaliśmy w jednym budynku), ale nie dokonał weryfikacji bo na podstawie czego? 🙂 Właśnie z tego co na necie piszą te karty są odbierane bez żadnych danych a aktywację i opłatę (w przyszłości będzie to płatne) robisz w aplikacji.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wydanie sim w salonie

@Piotrekk85  w Elblągu by to nie przeszło 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wydanie sim w salonie

A sprawdź. Bo pisałeś że koleżanka też miała dowód pokazywać. Nie o to w tym chyba chodziło.
Anonim

Nie dotyczy

Wydanie sim w salonie

A mnie ciekawi czy ktoś inny z rodziny może odebrać kartę?

Pytałem się ale mi chodziło o kuriera


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wydanie sim w salonie

Raczej nie, bo póki co przesyłki są do rąk własnych.