Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 1

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

Hej, mam świeży fon kupiony w orange xiaomi mi 11 lite 5g, android 12, miui13.0.1 global, jest w orange flex, volte raczej działa (choć brak ikonki przy połączeniu, dopiero przy historii połączenia jest ikonka HD lub HD+) ale jak gadam to cały czas jest zasięg i ikonka lte więc chyba ok i jakość rozmów jest na prawdę dobra. Problem jest z VoWiFi, jak w domu zrestartuję fon, to są ikonki wszędzie i wszystko działa, ale po jakimś czasie np. po kilku godzinach, czy na następny dzień ikonka znika i niema wifi calling i znowu jak zrestartuje fon to jest VoWiFi? co jest grane? Może ktoś miał taką przypadłość?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@kuman1  trudne pytanie... Musi być dobry, bo inaczej połączenie głosowe będzie kiepskiej jakości, lub cię rozłączy 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@kuman1  taka przypadłość Xiaomi, kolejna aktualizacja to naprawi 😉

To nie wina Orange (karty sim czy usług), problem drzemie w MIUI od Xiaomi 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 1

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

A czy sam zasięg wifi musi być super extra do dobrego działania VoWiFi?

Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@kuman1  trudne pytanie... Musi być dobry, bo inaczej połączenie głosowe będzie kiepskiej jakości, lub cię rozłączy 😉

Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

Jak długo mam telefony Xioami, to nigdy jeszcze żadno Miui nie wyłączyło Volte/VoWifi. W przeciągu kilku lat, kilka razy zniknęły usługi. Okazało się, że to wina operatora i czasami z moim netem. Więc to nie prawda, że Miui coś popsuło. Configi IMS są raczej nie ruszane przy aktualizacjach.

Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@Anonim  IMS to albo ci Orange włączy albo nie, ty sam tego nie włączysz czy wyłączysz, MIUI to fajna nakładka, ale nie dopracowana i nie pisz że działa ok, miałem 4 telefony Xiaomi i swoje wiem, na Redmi 8 nie miałem aparatu przez 3 miesiące, bo MIUI zaktualizowali z 11 do 12, dopiero kolejna poprawka naprawiła aparat,  aktualizacje potem się urwały (brak już wsparcia dla fona), ale wszystko w miarę działa poprawnie, więc ok jest, co do wsparcia to volte powinno działać, automat nadgorliwie wyłącza, ale po zgłoszeniu powinno zostać volte.

Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@Anonim  Mam prawie dwa lata Mi 10T Lite i nie miałem w Orange problemów z rozmowami po Wifi, od kiedy dodali ten telefon do listy urządzeń certyfikowanych. Nie bawię się w wgrywanie custom romów. Siędze od początku na Miui Global i nic mi się nie sypnęło. Każda funkcja urządzenia działa. Masz po prostu pecha lub bawisz się w custom romy typu xioami eu. A to jak wiadomo wersje beta, mogą zawierać błędy.

Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@Anonim cieszę się że telefon od Xiaomi, służy ci dzielnie i bez awarii 😎

Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@AnonimUsługi VoWifi/Volte działają u każdego operatora. Nawet jest kodek EVS. W Mi11 Lite 5G, czyli nowszym telefonie powinno tak samo dobrze działać. Tutaj chodzi o samo wifi(zakłócenia) i dostawcę internetu. Sporo się naczytałem o problemach osób, które po zmianie dostawcy internetu, nagle nie mają VoWifi lub się wyłącza co chwilę. Sam telefon nie jest niczemu winny. Trzeba sprzęt sprawdzić i inne wifi.

Anonim

Nie dotyczy

VoWiFi xiaomi mi 11 Lite 5G problem

@Anonim  też sporo się naczytałem o problemach Xiaomi z wifi, więc jak jest problem z vowifi, to drzemie w telefonie raczej, jak ta usługa jest potrzebna, to telefon Samsung czy iPhone trzeba kupić, nie Xiaomi 😎