Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex nowy numer/rezygnacja


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Orange Flex nowy numer/rezygnacja

Witam

Mam pytanie odnośnie Orange Flex. Po pierwsze czytałem, że są jakieś trudności z wyjściem z Orange Flex i powrotem na abonament czy na kartę, dlatego myślę by najpierw przetestować sobie Flexa na nowym numerze. I teraz mam pytanie jak to dokładnie zrobić. Potrzebuję nowy numer, a jako, że nie bardzo chcę weryfikować tożsamość przez internet (nie mam jakoś zaufania z tymi zdjęciami itp.), więc myślałem by kupić najtańszy starter na kartę (czy nadal najtańsze są po 5zł i czy kupię w salonie?) i następnie zarejestrować numer w salonie Oragne. Potem z tego co rozumiem już przez telefon spokojnie można przejść na flexa bez tego wysyłania zdjęć itp, tak? Ściągam po prostu aplikację i przechodzę z tego numeru na kartę na flexa, zgadza się? I teraz moje kolejne pytanie jak potem wygląda rezygnacja, bo tak jak pisałem, z tym numerem chciałbym po prostu przetestować flexa co i jak, czy będzie mi odpowiadał, a jeśli tak to przejdę do niego ze swoim stałym numerem. Czy nie ma żadnego problemu z rezygnacją, np. jak zrezygnuję po miesiącu czy trzeba zrezygnować przez 14dniami? Po rezygnacji numer zostanie tak jakby skasowany? Rozumiem, że Flex to jest coś takiego jak netflix, czyli mogę zrezygnować kiedy chcę i po prostu usługa wygasa i tyle, nie ma tutaj żadnej jakieś umowy czy coś? Chodzi mi o to by nie okazało się potem, że jakieś dodatkowe koszty będą z takiej rezygnacji.

Byłbym wdzięczny za odpowiedź

Pozdrawiam

________________
* Przeniesione z działu Zakup nowej oferty – moderator Kinga

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Orange Flex nowy numer/rezygnacja

@Kamas21 kup starter na stacji benzynowej i tam zarejestrujesz. To najszybsza możliwa opcja otrzymania numeru Orange, a następnie przejdziesz do FLEX w kilka chwil. Opłać sobie najtańszy plan za 25 zł. Zrezygnować możesz w każdej chwili, z tym, że jeśli zrezygnujesz przed upływem 14 dni, to kasa wróci do wirtualnego portfela, a następnie możesz wypłacić sobie na konto. Ważne, rezygnacja przed upływem 14 dni wyłącza numer i nie można go już odzyskać. Przepada bezpowrotnie. Rezygnacja po upływie 14 dni, kasa nie jest zwracana, ale numer możesz wznowić maksymalnie do 6 miesięcy od rezygnacji. Po 6-ciu miesiącach numer przepada bezpowrotnie i nie da się go odzyskać.

Jeżeli chcesz przejść z FLEX na ofertę na kartę lub abonament, to będzie trzeba skorzystać z konkurencji.  Przenieść numer, np. do fioletu, a następnie wrócić do Orange na kartę lub abonament.

Kolejna ważna sprawa. Jeżeli chcesz przeprowadzić testy, to pamiętaj, że z kodów polecających możesz  skorzystać tylko raz, jako nowy użytkownik.

Obecnie jest promocja na 3 miesiące za 1 zł miesięcznie, trzeba przed dokonaniem płatności za wybrany plan wpisać kod: SIEMAFLEX. Można tylko użyć raz i już na kolejny numer nie będzie zniżki nawet z tytułu polecenia. W tej promocji możesz wybrać najdroższy plan i też koszt wyniesie tylko 1 zł za miesiąc. Przed upływem trzeciego miesiąca albo zmienisz plan na mniejszy, albo zrezygnujesz z numeru. 

Więcej informacji o promocji 3 miesiące za 1 zł miesięcznie: 

https://nasz.orange.pl/t5/Zakup-nowej-oferty/Flex-3-miesi%C4%85ce-za-1z%C5%82-dla-przenosz%C4%85cych...

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Orange Flex nowy numer/rezygnacja

Czyli faktycznie tak jak słyszałem jest trochę roboty i zachodu, jeśli chce się wyjść z Flexa, więc dlatego pomyślałem by najpierw właśnie sobie go przetestować biorąc nowy numer, bo jednak nie jestem do końca przekonany czy ostatecznie się zdecyduję, nie wiem na ile mi się takie przejście będzie opłacać i dlatego chciałbym to najpierw wypróbować. 

Ok, rozumiem, że jak sobie zrobię te testy, to potem jeśli przejdę do Flexa swoim aktualnym numerem, to nie będę miał już żadnych promocji itp.? A w takim razie jest jakaś możliwość podpięcia tego testowego numeru na osobę, która ma Orange Love, bez konieczności fatygowania tej osoby do salonu Orange, tzn. czy dało by się zarejestrować taki numer na tę osobę poprzez internet, ale bez tak dokładnej weryfikacji jak to jest w przypadku nowych użytkowników z tym wysyłaniem zdjęcia etc (w sumie to ma już usługi w Orange, wiec nie jest to anonimowy użytkownik)? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Orange Flex nowy numer/rezygnacja

@Kamas21 jeżeli masz jakikolwiek numer komórkowy aktywny w Orange, to mając niezarejestrowany starter możesz bez problemu zarejestrować go SMS-em na aktywnym numerze. Potem przechodzisz do FLEX, trwa to chwilę i już korzystasz.

Informacje o sposobie rejestracji numeru na kartę, również SMS-em:

https://www.orange.pl/omnibook/rejestracja-numeru-na-karte