Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE na iOS problem z FB Messenger


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 73
  • 1

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

@f00ku55 czyli jaki ten drugi operator? Bo to, że masz aktywną opcję VoLTE wcale nie oznacza, że operator wspiera VoLTE.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Możesz mi zaufać, że wiem, co piszę... 😉

Przeczytaj edycję mojego poprzedniego posta.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 73
  • 1

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

@f00ku55 czytałem edycję i muszę Ci powiedzieć, że ten komunikat pojawił się w ostatnim tygodniu a ja problemy z FB Messengerem mam od co najmniej 3 miesięcy. Jakiego masz operatora na drugim numerze?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Do niedawna Plusa, obecnie T-Mobile. Skoro problem masz od co najmniej 3 miesięcy to naprawdę moim zdaniem jest coś nie tak w ustawieniach Twojego telefonu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 73
  • 1

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

@f00ku55 mam wrażenie, że chcesz na siłe mi udowodnić swoją rację. Masz dwie różne sieci i nie możesz twierdzić, że to wina mojej konfiguracji. Proszę osoby mające dwa numery w Orange jeden z eSIM drugi z fizycznej karty o sprawdzenie moich spostrzeżeń.

Interesuje mnie czy przy aktywnej opcji VoLTE na dwóch numerach działa poprawnie FB Messenger na rozmowach telefonicznych i wideo oraz przy wyłączeniu na jednym numerze VoLTE podczas rozmowy na tym numerze z wyłączonym VoLTE czy na drugim numerze działają połączenia oczekujące podczas rozmowy na pierwszym numerze. I tylko te osoby o to proszę. Dziękuję za zrozumienie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Pokaż ustawienia punktu dostępu na iphone.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 73
  • 1

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Bez ipv6 nie działa internet natomiast wpisanie hasła "internet" nic nie zmienia

A8AADBCA-B060-4467-B5B9-9A5D016CC1AA.png


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

@emarcin nie staram się "na siłę" udowodnić Ci swojej racji tylko staram się Cię przekonać, że tego typu działanie nie może być spowodowane przez operatora i/lub VoLTE. Messenger to aplikacja. W tym przypadku działa zerojedynkowo, czyli ma internet = działa, nie ma internetu = nie działa. VoLTE nie ma tu nic do rzeczy.

Z problemu, który opisujesz wynikałoby, że iPhone nie ma połączenia z internetem. Ale to też dziwne, bo podobno zwykły chat działa.

Na moje pytanie o reinstalację aplikacji (która baaaaaardzo często rozwiązuje najróżniejsze problemy) nie odpowiedziałeś.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Nie masz wpisanego hasła, a tam też powinno być "internet". Zrób wyzerowanie ustawień sieciowych w iOS'ie, albo wpisz sam hasło i zrestartuj telefon.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

edit fo flex

 

Napisz na czacie flexa i domagaj się zgłoszenia technicznego.