Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

Czy lista tych usług które wypuścił Orange jest kompatybilna z Flexem ?

24 ODPOW. 24
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

Odpowiem twierdząco, we FLEX nie ma problemów z tymi usługami, ba znajomi co mają fony z poza listy wspierania tych usług, FLEX zapewnia bezproblemowe działanie.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

@Anonim 

 

Mogę przykład urządzeń które nie są wyszczególnione na liście a działa na nich VoLTE i WiFi Calling.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

Większość nowej serii tegorocznej Xiaomi,  z akcentem na 9T / pro i stary Mi9 co mam, nie wiem jak tam inne marki fonów, ale we FLEX jest lepiej z tymi usługami.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex


@Anonimnapisał(-a)

Większość nowej serii tegorocznej Xiaomi,  z akcentem na 9T / pro i stary Mi9 co mam, nie wiem jak tam inne marki fonów, ale we FLEX jest lepiej z tymi usługami.


A na Redmi note 8t działa?

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

@Anonim  nie wiem, ale pewnie tak, to nowa seria, mało znajomych ma Orange, Xiaomi za to mają, te nowe mają branie, atrakcyjna cena kusi do zakupu.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

NFC kusi mocno


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  nie wiem, ale pewnie tak, to nowa seria, mało znajomych ma Orange, Xiaomi za to mają, te nowe mają branie, atrakcyjna cena kusi do zakupu.


 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

@Anonim  to celuj w tego fona 😉

Ja tam Xiaomi i Motorole mam, Moto One ma NFC i działa jak trzeba, to główny mój fon.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

Czytałem gdzieś, że w Flex telefony Huawei serii P20 mają włączenie VoLte i Wifi, czy to prawda, bo jeśli tak to się przenoszę. Jest mi potrzebny WoWifi, wiem że jest do tego apka, ale chcę mieć to od razu w fonie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE i Wifi Calling w Orange Flex

Między Flex z głównym Orange chyba nie ma różnic. Mam p20 lite we flex i Orange i nie ma tych usług.