Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Anonim

Nie dotyczy

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Darmowy Video Pass na dwa tygodnie

Od dzisiaj dajemy klientom Orange Flex opcję włączenia Video Passa na 14 dni za 0 zł. Dzięki temu będziecie mogli nadrobić zaległości w oglądaniu seriali, czy urządzić sobie maraton filmowy. Zostańcie w domu i oglądajcie.

Jak aktywować?

Wchodzicie do aplikacji Orange Flex. W zakładce Video Pass znajdziecie opcję: 14 dni za 0 zł. Klikacie, zatwierdzacie wybór i korzystacie! Jeśli mieliście już wcześniej Video Pass o opcji 1, 7 lub 30 dni po prostu dodajcie opcję 14 za 0 zł i ważność Waszego pakietu zostanie wydłużona.

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/darmowy-video-pass-dla-klientow-orange-flex/

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Nie korzystałem nigdy z VideoPass, więc jest okazja sprawdzić, jak to działa 😉 Podoba mi się takie rozwiązanie.

 

VideoPas można korzystać z następujących serwisów i aplikacji wideo:

  • Netflix - korzystam, bardzo fajne rozwiązanie, dużo filmów i przez pierwszy miesiąc bezpłatny.
  • HBO GO - tylko dla posiadaczy platform TV cyfrowej.
  • YouTube - znany wszystkim.
  • vod.pl - nie korzystałem.
  • Orange TV Go - tylko dla posiadaczy usługi TV w Orange.
  • WP Pilot - ktoś polecił na NO, zainstalowałem i już apka została. Jest kilka bezpłatnych kanałów, TVP, TVN, POLSAT, PULS, TV4 i inne. 

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Jeśli miało by to być na stałe to usunąć 1 i 7 dni.

 

 

Nadal nie dodali ikon tvp vod i tvp sport ktore są w video pass dziwne to jest a zawsze dodawali a teraz cisza z miesiac czy nie wiecej.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

@ketrasaArtur z tego co wiem to moja przyjaciółka korzysta z HBO GO, a telewizji nie ma 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

VideoPass za 0 zł na 2 tyg


@scanxnapisał(-a)

Jeśli miało by to być na stałe to usunąć 1 i 7 dni.

 



jestem pewna, że jest tylko na teraz, ponieważ mówią tam też o 10 GB, które też jest ofertą czasową 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Zgadza się, aktywacja jest tylko do końca miesiąca. To promocja w zamian za to, co Orange dał 10 GB.

 

@SarahLynn faktycznie nastąpiła zmiana. Nie trzeba obecnie posiadać platformy cyfrowej do korzystania z HBO GO. Teraz nawet jest promocja do bezpłatnego wypróbowania na 7 dni 😉

Anonim

Nie dotyczy

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Ja przed jakąś chwilą zgłaszałem na czacie brak możliwości włączenia za darmo. Może to kwestia braku środków na koncie? Bo właśnie ten proces darmowych 14 dni prowadzi przez zapłać. Kazano mi spróbować później, bo zgłoszenie poszło do działu technicznego. Wersja 19.0.2.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

mi się normalnie aktywował, bez pobrania z karty. Plan mam aktywny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Od kiedy serwisy tvp są w Video Passie? u mnie nie działa.
Anonim

Nie dotyczy

VideoPass za 0 zł na 2 tyg

Teraz praktycznie mi powiedzcie, jak to się odpala? Bo konsultant podpowiedział, że mogę ze smartfona zrobić hotspota. No dobrze, a wtedy jak mi wykryje na PC te kanały z Flexa? Mam odciąć zasilanie z routera i po LTE będzie wykrywało aplikacje? Zaznaczam, że robię to po raz pierwszy, bo jest za darmo. No i które polecacie, np. HBO GO, Orange TV Go, czy np. NETFLIX-a? Aha! I ja mam we Flexie napisane jak wół, że Video Pass ważny do 01.04.2020, a piszą na forum, że do 30 marca jest bezpłatnie.