Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Video Pass


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Video Pass

Jak rozliczane jest Video Pass ? Nie pobiera transferu za korzystanie z wybranych serwisów w aplikacji i na stronie czy tylko w aplikacji ? Czy jest jakieś ograniczenie jakości Video ? Jakieś haczyki o których warto wiedzieć ?

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Video Pass

Regulaminowo nie ma wiele informacji.

Testowałem netflix i hbo go. Działa w oficjalnej aplikacji na Androida i w przeglądarce bez vpn czy jakiegoś proxy. Nie działa z alternatywnymi klientami ala kodi (w sensie można oglądać, ale leci ze zwykłego pakietu).

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Video Pass

Właśnie z tego powodu regulaminu pytam, bo tam niewiele informacji.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Video Pass

@Bursztynnik Video Pass w Orange Flex to usługa dodatkowa, która umożliwia Ci korzystanie z wybranych serwisów video bez limitu danych. Oznacza to, że oglądanie treści w ramach: HBO GO, Netflix, Youtube, Orange TV GO, VOD.pl nie zużywa Twoich pakietów danych. Usługa działa tylko na terenie kraju. w samym regulaminie za dużo informacji nie ma
a co do jakości to zależy raczej od aplikacji HBO czy Netflixa nie operatora komórkowego
daje ci też pdf z regulaminem jest trochę opisane na temat Vide pass

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Video Pass

Poza tym jak chcesz jakiś testów, to od poniedziałku można coś potestować 🙃


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Video Pass

Korzystam z Orange Free z powodu pakietów internetowych, gdyż tak głównie korzystam z telefonu. 
Jako z dużej ilości potrzebnych danych mobilnych rozważam przejście do Flex z Video Pass i dodatkową kartą. Tylko przez ten regulamin usługi video pass nie jestem pewien czy nie będzie podobnie jak z Super Net Video od T-Mobile.

Kwestia jest prosta, potrzebuje informacji czy Video Pass działa w przeglądarce i czy będzie działało w przeglądarce z drugiej karty włożonej do routera mobilnego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Video Pass

Routera mobilnego nie mam ale zrobię hotspot na wifi.

Stan na teraz, po filmie wrócę i pokażę wynik.

 

Screenshot_20190921_163902_com.orange.rn.dop.jpg

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Video Pass

Dzięki za pomoc kolego ! Czekam na wyniki 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Video Pass

Test zaliczony ok. Oglądałem player one na hbo go - trwa 2h15 min. Poszło trochę na inne, ale to pewnie na małe buszowanie na komórce poszło.

 

Screenshot_20190921_191548_com.orange.rn.dop.jpg

 

Telefon Huawei p20 lite. Hotspot Wi-Fi po 2,4. Laptop 16 GB RAM z rozdzielczością 1920 x 1080. Przeglądarka Google Chrome bez żadnych proxy czy vpn. Z aplikacji w tle na kompie mam outlooka i onedrive ale wiele nie zaburzyło to wyników.

 

Jak chciałbyś testów w innej konfiguracji, to daj znać.

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Video Pass

Mam jeszcze jedno pytanie, jakie masz obecnie prędkość pobierania/wysyłania ? Chodzi mi o wykonanie speedtesta. 
Dziękuję za twoją dotychczasową pomoc.