Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19216
  • 55534
  • 751

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@bronzub jak masz niewystarczającą ilość środków w portfelu, to VideoPass nie aktywujesz. Wyskoczy komunikat jak na screenie:

Screenshot_2022-02-12-22-11-41-143_com.orange.rn.dop.jpg

 

Natomiast HBO GO da się aktywować, bo pierwszy miesiąc jest za 0 zł:

Screenshot_2022-02-12-22-12-44-137_com.orange.rn.dop.jpg

Screenshot_2022-02-12-22-12-56-264_com.orange.rn.dop.jpg

Kto pierwszy, to kod może sobie wykorzystać. Ja nie aktywowałem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19216
  • 55534
  • 751

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@bronzub dostałem info w powiadomieniach, że pobrałeś mój pomysł 🤔👍😀

Screenshot_2022-02-12-22-18-50-855_com.android.chrome.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@ketrasaArtur , właśnie przed chwilką zabrałem Flexowi moje środki, by się nimi nie rozporządzał bez mojej wiedzy. Spróbuję jeszcze raz aktywacji za friko. Ciekawe, co mi tym razem wyskoczy? Ale to jutro. Dobrej nocy i dzięki za dziś😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19216
  • 55534
  • 751

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@bronzub skorzystaj z kodu, który podałem w screen-ie.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18231
  • 186

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

Ciekawe czy się uda, bo na zrzucie z kodem jest zdanie, "jeżeli jeszcze nie aktywowaleś... 

No i czy nie ma zastrzeżenia że z promocji można skorzystać tylko raz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19216
  • 55534
  • 751

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@Misiek62 zależy jak użytkownik jest identyfikowany. Jeżeli po założonym np. adresie e-mail, to wystarczy kolejny i można znowu korzystać z kolejnego kodu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex


@Misiek62napisał(-a)

Ciekawe czy się uda, bo na zrzucie z kodem jest zdanie, "jeżeli jeszcze nie aktywowaleś... 

No i czy nie ma zastrzeżenia że z promocji można skorzystać tylko raz.


@Misiek62 , kod od @ketrasaArtur  u mnie nie przejdzie, bo aby go uaktywnić, trzeba być zalogowanym we Flexie z przydzielonego numeru. Natomiast ja pokusiłem się z uśpionego numeru wykonać ponowne wejście z Flexa w świat HBO GO. Po wznowieniu planu Flexa, odciąłem go od karty płatniczej, by mi nie wyciął znowu numeru, no i aktywacja nowego kodu na innym adresie mail przebiegła pomyślnie. O ile pamiętam dobrze, gdybym był u kogoś gościnnie, to na jego urządzeniu mógłbym aktywować platformę, bo bodajże do 4-ech urządzeń można. Premiera Blondynki 2 mnie nie interesuje, bo zjadłem obiad i jedynie na tych dwóch odrębnych kontach ustawiłem Kids od 18 lat...gdyby chata była wolna😂 Video Pass, jak zapewniam, nie jest w tym momencie potrzebny do oglądania za friko...no, powiedzmy za friko, gdyż Plan Flexa musi być aktywny. Mam w zanadrzu numer dziadka we Flex Rodzina i tam za 15 zł aktywacji planu, również mógłbym aktywować za friko. Gdyby tak pomyśleć mądrze, to za pięc numerów rodziny Flexa, można by miesiąc mieć za friko, czyli w sumie 5 x 15 i cały miesiąc mam rodzinę z głowy...bez nawijania makaronu na uszy🤣 U mnie, to tylko teoretyczne dywagacje😂 A ludzie płacą nie takie pieniądze za dostęp do platform😀