Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ustawienia języka aplikacji

Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia języka aplikacji

Zainspirowany wpisem @spiro , wykonałem dwa testy na działanie zmiany ustawień języka. W pierwszym teście zmieniłem na j. angielski, przechodząc przez wszystkie zakładki. Wyszła mieszanina obu języków przy niektórych funkcjach. Powrót do j. polskiego pozostawił ślad w języku ang. Dlatego jeszcze raz zmieniłem na j.ang. i się wylogowałem. Otwieranie aplikacji zainicjowałem z Google Play, gdzie w objaśnieniach początek był w j. ang., zaś reszta w polskim. Następnie w wersji angielskiej zalogowałem się i efekt był mniej więcej taki sam. W międzyczasie ze sklepu zrobiłem krótkie zgłoszenie, ale nie wiem, czy wogóle poszło. Żadnego potwierdzenia nie widziałem. Poza tym, samo powitanie Hello bardzo długo trwało. Nie wiem, czy to kwestia wczytywania treści.

10 ODPOW. 10

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Ustawienia języka aplikacji

U mnie na mieszanie języków pomogło zamknięcie aplikacji. Można bez problemu zarządzać usługami. Niestety okazało się że część rzeczy nie została jeszcze przetłumaczona np w zakładce Rodzina.

 

Screenshot_20200204-203857.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia języka aplikacji

Ja się wylogowałem i zamknąłem kartę. Mieszanka językowa jest do udowodnienia, ale przeklikanie i screeny są czasochłonne. Lepiej, jak sobie @Michał_FLEX  z ekipą wezmą na "warsztat" nasze uwagi i sami się przekonają podczas testów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ustawienia języka aplikacji

Z której wersji korzystacie? U mnie apka FLEX przed chwilą zaktualizowała się do wersji 17.0.1.

Po przełączeniu na język angielski, poza pomocą wszystko sprawnie się wczytało. Czasami trzeba było chwilkę poczekać, zanim przy otwieraniu kolejnej zakładki język zmienił się z Polskiego na Angielski. 

Zakładka z oczkiem (odkrywaj) oraz znak zapytania (pomoc) wcale nie są przetłumaczone.

Po powrocie na język Polski nic z Angielskiego nie zostało. Wszystko wczytuje się bez kłopotów.

Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia języka aplikacji

@ketrasaArtur , wymieniliśmy się informacją ze @spiro , ponieważ ja chwilę temu odinstalowałem i ponownie weszła wersja 16.0.9. Przed chwilą właśnie na niej testowałem j.angielski. Może ta nowsza usunie niedoskonałości, jak się u mnie zaktualizuje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ustawienia języka aplikacji

@Anonim pewnie tak będzie. U mnie nie zaktualizowała się apka do wersji 16.0.9. Nawet jak wszedł język angielski do apki, to długo jeszcze miałem wersję 16.0.8, a przed chwilą od razu wskoczyło mi na 17.0.1


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Ustawienia języka aplikacji

@ketrasaArtur na 16.0.8 miałeś angielski? ios czy android?

17.0.1 jest z 4 lutego czyli dziś (google play)

marshmallow 16.0.9

nougat 17.0.1

ech... kombinacje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ustawienia języka aplikacji

@spiro nie trawię nadgryzionych jabłek Emotikon: Mrugający. Brak tam sensownego bluetooth, dlatego tylko android i Samsung.

W wersji 16.0.8 nie miałem języka, za to miałem trzecią kartę eSIM do Apple Watch

Teraz dołożona jest wersja angielska i Blik, a eSIM do Apple Watch zniknął Emotikon: Mrugający.

Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia języka aplikacji

@spiro i @ketrasaArtur , dzisiaj na Androidzie weszła mi aktualizacja do wersji 17.0.1(21101.0). Zrobiłem test na j.ang.

@Michał_FLEX  i ekipo...poczytajcie sobie. Rodzina, regulaminy i pytajnik z zajawkami po polsku. W notyfikacjach tytuły angielskie, ale po zmianie języka nie zniknęły. Musiałem wejść na chybił w jedną konwersację i wrócić do pozycji startowej, kliknąć jeszcze raz. Wtedy zniknęły znaczenia angielskie. Ogólnie, przeklikanie było w porządku. Tylko jak obcokrajowiec wejdzie w aplikację, a nie zna naszego języka, to będzie vice versa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Ustawienia języka aplikacji

są w tej wersji braki tłumaczeń przy konfiguracji odcisku palca, poza tym logowanie odciskiem i tak na końcu musi się zakończyć podaniem PIN. Dziś zgłoszone do ntej poprawki na czacie.