Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 21217
  • 10805
  • 1059

Spore obniżki we Flex

😉

Screenshot_20190812_101459.jpg

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 13, Recenzent
  • 14
  • 12
  • 0

Spore obniżki we Flex

ponoć posłuchali sugestii i komentarzy klientów Emotikon: Mrugający Wyniki sprzedaży musiałby być mocno rozczarowujące. 

Poziom 39, Guru ****
  • 21217
  • 10805
  • 1059

Spore obniżki we Flex

Raczej sytuacja na rynku prepaid. I dobrze że zmiany weszły do "core-owego" cennika a nie jako promocja.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 1171
  • 1481
  • 36

Spore obniżki we Flex

Mamie zmieniłem na nowy plan.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Highlighted
Poziom 18, Komentator
  • 193
  • 213
  • 0

Spore obniżki we Flex

A teraz ta oferta jest dobrą alternatywą dla Orange Zawsze Bez Limitu i ten pakiet co się odnawia za 25 zł 

dopłaca się 5 zł za MMS i za Brak dopłat do roamingu UE

Poziom 39, Guru ****
  • 21217
  • 10805
  • 1059

Spore obniżki we Flex

Mi się wydaje że popularniejsze będzie 30 GB za 30 zł. Bo więcej GB.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 11
  • 4
  • 0

Spore obniżki we Flex

Czy w orange flex niewykorzystane GB się kumulują? Czy tak jak w abonamencie - znikają?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 193
  • 213
  • 0

Spore obniżki we Flex

@Malinnn87napisał(-a)

Czy w orange flex niewykorzystane GB się kumulują? Czy tak jak w abonamencie - znikają?

Niestety nie kumulują się. Jest jak w Abo

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 173
  • 86
  • 8

Spore obniżki we Flex

Bardzo dobra zmiana.

Seba
Poziom 23, Pasjonat
  • 968
  • 476
  • 18

Spore obniżki we Flex

[ Edytowane ]

Jaka jest prędkość po wykorzystaniu GB? Teraz w a2mobile za 25zl po 20GB mam prędkość 1Mb/s a po kolejnych 5GB mam 512Kb/s i tak zostaje do końca okresu. Ale denerwuje mnie, że czasami mam zasięg bdb, pokazuje 4G+, ale pojawia mi się wykrzyknik obok wskaźnika zasięgu i nie działa wtedy w ogóle internet, tak jakby coś z ich APNem było nie tak. Sorry że zawracam tyłek ale na telefonie ciężko mi jest grzebać w regulaminach, a jestem na wczasach.

0 Lubię to
Odpowiedz