Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Shadow ban w Orange Flex. Przy wielu aktywacjach i zwrotach numer nie jest od razu aktywny.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 15
  • 0

Shadow ban w Orange Flex. Przy wielu aktywacjach i zwrotach numer nie jest od razu aktywny.

Dostałem w Orange Flex "shadow bana".

W ciągu ostatnich kilku lat dosyć często włączałem Flexa tylko po to żeby sprawdzić zasięg Orange w danym miejscu, może 1-2 speedtesty a potem robiłem "odstąpienie" w aplikacji, używałem też Orange Flexa żeby pozbyć się numerów telefonów których nie chciałem poprzez przeniesienie ich do Orange Flex a następnie wykonanie odstąpienia.

Zastanawiałem się ostatnio na poważnie nad przeniesieniem do Orange Flex numeru głównego i ponownie chciałem przetestować Orange Flex, zauważyłem, że na aktywację czekałem bardzo długo aż o niej zapomniałem ale sprawdziłem, że środki zostały pobrane od razu ale po miesiącu Orange Flex nadal nie był aktywny, po napisaniu do pomocy technicznej zostało założone zgłoszenie i po około 20-30 dniach roboczych numer testowy był aktywny ...

Potestowałem potem zrezygnowałem już normalnie z Flexa, ostatnio chciałem znowu potestować i znowu ten sam problem, numer nie chciał się aktywować i kolejne zgłoszenie do pomocy technicznej zostało rozwiązane znowu po około 20-30 dniach roboczych ...

Napisałem do pomocy i uzyskałem odpowiedź, że z powodu dużej ilości aktywacji i odstąpień za każdym razem muszę pisać i czekać długo na odpowiedź, myśląc, że może to tylko problem techniczny na moim koncie, zasugerowałem usunięcie konta ale dostałem odpowiedź, że nie wyczyści to poprzednich aktywacji, nawet z przed kilku lat...

 

Sugerowałem nawet, że mogę uiścić "karę" żeby tylko został zdjęty "shadow ban" ale pomoc nie chciała się zgodzić.

Także gdyby ktoś się zastanawiał, tak w Orange Flex można dostać shadow bana.

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz usunąłem screen czatu - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3318
  • 7933
  • 148

Shadow ban w Orange Flex

@MakPolny , troche mnie zmartwiłeś. Używam obecnie dwóch numerów w Orange Flex i wiele innych numerów testowałem, a plany sięgają dalej 🤔🤔 teraz muszę to przemyśleć. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 15
  • 0

Shadow ban w Orange Flex

jakbyś się zastanawiał to shadow bana dostałem po ok. 30 aktywacjach większość była w 2022 roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 233
  • 840
  • 3

Shadow ban w Orange Flex

@MakPolny  bardzo przydatna informacja.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19441
  • 56237
  • 763

Shadow ban w Orange Flex. Przy wielu aktywacjach i zwrotach numer nie jest od razu aktywny.

Też dostałem taką blokadę już pewnie z rok czasu temu. Odczekałem ponad rok i obecnie ponownie mogę aktywować numery we FLEX, ale postanowiłem zmienić taktykę. Przeniosłem jeden numer i raz na pięć miesięcy doładowuję konto FLEX i wznawiam plan. Jak mi potrzeba częściej coś sprawdzić we FLEX, to wcześniej doładowuję konto, aby wznowić plan.