Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS po WiFi w Orange FLEX


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5697
  • 23107
  • 197

SMS po WiFi w Orange FLEX


@f00ku55napisał(-a)

Jeśli we Flexie są smsy po WiFi to wysle. W głównym Orange są, ale nie wiem czy we Flexie również się już pojawiły.


No właśnie na tym polega problem: nie ma i dlatego (i tylko dlatego że nie ma) to nie wyśle. A szkoda że nie ma, bo wszyscy byśmy chcieli żeby były i żeby wysłał 😉.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2127
  • 11941
  • 54

SMS po WiFi w Orange FLEX

@Anonim temat masz o sms po wi-fi, to nie działa we FLEX, iMessage to komunikator i on działa po wifi czy Danych Mobilnych, więc działa zawsze jak jest dostęp do internetu, nie potrzeba dostępu do GSM/ LTE, jak tego nie ogarniasz, to w sieci wszystko jest, wypada poczytać.

Anonim

Nie dotyczy

SMS po WiFi w Orange FLEX

Wiadomo że chodzi mi o SMSy jak jestem połączony z siecią przy pomocy WiFi, a to że zamiast Messages napisałem iMessage niewiele ma tutaj znaczenia. Chciałem się dowiedzieć jak to wygląda, czy cokolwiek w ogóle w tym temacie się dzieje, ale widze że to nie ma żadnego sensu, jeśli to co wyszło z tej konwersacji, to żebym zmienił sieć i że mylę iMessage z Messages.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2127
  • 11941
  • 54

SMS po WiFi w Orange FLEX


@Anonimnapisał(-a)

Wiadomo że chodzi mi o SMSy jak jestem połączony z siecią przy pomocy WiFi, a to że zamiast Messages napisałem iMessage niewiele ma tutaj znaczenia. Chciałem się dowiedzieć jak to wygląda, czy cokolwiek w ogóle w tym temacie się dzieje, ale widze że to nie ma żadnego sensu, jeśli to co wyszło z tej konwersacji, to żebym zmienił sieć i że mylę iMessage z Messages.


Jednak dużo znaczy, bo iMessage to komunikator i SMS nie wyślesz poprzez niego, nie wprowadzaj mniej obeznanych w błąd, chyba że sam tego nie rozróżniasz, to może iPhone nie jest dla ciebie, tak jak dla sporej grupu użytkowników, ja tam miałem iPhone 12, ale pozbyłem się go bo mało intuicyjny i personalizacja prawie zerowa, wolę Androida.

W temacie się nic nie dzieje, zejdzie trochę zanim będą SMS po wifi działać.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5697
  • 23107
  • 197

SMS po WiFi w Orange FLEX


@Anonimnapisał(-a)

Wiadomo że chodzi mi o SMSy jak jestem połączony z siecią przy pomocy WiFi, a to że zamiast Messages napisałem iMessage niewiele ma tutaj znaczenia. Chciałem się dowiedzieć jak to wygląda, czy cokolwiek w ogóle w tym temacie się dzieje, ale widze że to nie ma żadnego sensu, jeśli to co wyszło z tej konwersacji, to żebym zmienił sieć i że mylę iMessage z Messages.


🤔Czego nie zrozumiał? No nie działa wysyłanie SMSów przez WiFi we Flexie. Tylko tyle i aż tyle. Nie wiem skąd koledze wyszło że cos myli. Ale faktycznie, jeśli chce żeby to działało, to musi zmienić sieć. Kamyk do ogródka Operatora. Operatorze, może warto byłoby do tematu wrócić, jakiś komentarz dodać? Nie? Nic z tych rzeczy?

No to faktycznie smutne.