Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX

Jak dzwonię na numer FLEX, to zamiast słychać sygnał oczekiwania, to słyszę swój głos w telefonie. Dopiero jak osoba odbierze, to już standardowo prowadzi się rozmowę. 

Jak drugą kartę SIM włożę do routera, to zgłasza mi się poczta głosowa, mimo, że rozmowa nie jest wcale prowadzona. Wcześniej na tym numerze na drugiej karcie nie chciał działać internet. Po wymianie karty SIM przez jakiś czas wszystko działało prawidłowo. Ciekawe, czy wymiana karty SIM głównej coś poprawi.

Sprawdzałem inny numer FLEX, jest prawidłowo, tylko na tym jednym występuje problem.

Jakieś pomysły, propozycje?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX

Zgłoś to na czacie podając przykłady.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX

@Piotrekk85 już zgłaszałem. Sami nie wiedzą co z tym zrobić. Na razie mam wykonać test krzyżowy, przekładając kartę SIM główną do drugiego telefonu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX

Takie rzeczy się zdarzają. W "starym" Orange jest kategoria w zgłoszeniach technicznych by to zgłosić - więc podejrzewam, że pion techniczny jak wspólny - też to naprawi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX

Wczoraj po pracy postanowiłem sprawdzić zamianę telefonów. Zanim jednak to zrobiłem ponownie wykonałem połączenie i już tego efektu nie było. Coś musiało być zmienione, skoro bez mojej ingerencji dziwny efekt słyszenia się podczas oczekiwania na odebranie połączenia ustał.

Trzeba będzie poobserwować.

Anonim

Nie dotyczy

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX

@ketrasaArtur  taki efekt jak miałeś, jest jak usterka na linii jest, lub usterka na sim karcie, często z tym się spotykałem na sim Play, sim Orange tego problemu mi nie stwarzały 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Słyszę swój głos dzwoniąc na numer FLEX

@Anonim ja zauważyłem, to zgłosiłem na czacie FLEX, ale zanim do domu przyjechałem usterka ustąpiła. Na chwilę obecna nic jeszcze nie robiłem, ale jak się powtórzy, to zmienię kartę SIM i zobaczę, jak po wymianie będzie działało. Może konsultant coś zlecił, ale nie robiłem żadnego zgłoszenia ani reklamacji.