Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

Hej

Sprawa wygląda tak. Mam numer w plusie na kartę i chce go przenieść do Orange Flex. Mam telefon z obsługą esim (iPhone XS) moje pytanie brzmi czy można przenieść numer z plusa do flexa w pare minut bez wychodzenia z domu skoro mam obsługę esim? po prostu nie chce czekać na kurierów z karta od Orange flex tylko zrobić to już zaraz ale nie wiem czy tak się da w zasadzie. Żeby przenieść numer na kartę esim do Orange flex i od razu korzystać z planów. Fajnie jakby mnie ktoś poprowadził krok po kroku. Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

@woda przeniesienie numeru do FLEX jest z konkretną datą. Zanim numer będzie przeniesiony do FLEX, działa na Twojej obecnej karcie SIM w Plusie. Zlecenie przeniesienia robisz samodzielnie w apce. Dotyczy to każdego numeru przenoszonego do FLEX.

 

Jeżeli przenosisz na eSIM, to nie musisz czekać na kuriera. Polecam na wszelki wypadek udać się do salonu Orange i wziąć ze sobą kilka starterów FLEX. Są bezpłatne.

 

Ty masz link z instrukcją przenoszenia:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Orange-Flex-Przeniesienie-numeru-z-Orange-na-kart%C4%99/m-p/15...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

@woda przeniesienie numeru od innego operatora do FLEX trwa około 3 -4 dni robocze. Jak by numer był w Orange, to trwa chwilę.

Wszystko możesz sam wykonać w aplikacji i od razu uruchomić eSIM.

Zainstaluj sobie apkę FLEX i postępuj krok po kroku, tak jak w apce jest opisane. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

Wszystko możesz sam wykonać w aplikacji i od razu uruchomić eSIM.”

to zdanie odnosi się do numeru posiadanego w Orange?

 

Bo nie wiem czy jak mam w plusie to muszę w końcu czekać na kuriera z karta sim flexa?

jesli zacznę teraz proces przeniesienia numeru w aplikacji to jak będzie działał mój dotychczasowy numer w sieci plus (połączenia, internet). 

czy jak zacznę przenosić numer to mi się jakoś to nie zablokuje do momentu przeniesienia?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

@woda przeniesienie numeru do FLEX jest z konkretną datą. Zanim numer będzie przeniesiony do FLEX, działa na Twojej obecnej karcie SIM w Plusie. Zlecenie przeniesienia robisz samodzielnie w apce. Dotyczy to każdego numeru przenoszonego do FLEX.

 

Jeżeli przenosisz na eSIM, to nie musisz czekać na kuriera. Polecam na wszelki wypadek udać się do salonu Orange i wziąć ze sobą kilka starterów FLEX. Są bezpłatne.

 

Ty masz link z instrukcją przenoszenia:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Orange-Flex-Przeniesienie-numeru-z-Orange-na-kart%C4%99/m-p/15...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

Dziękuje za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z plusa do Orange Flex

@woda w razie pytań pisz, zawsze ktoś podpowie i pomoże.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69