Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

Dzień dobry,

chciałem przenieść numer z orange love do orange flex, co okazało się niemożliwe przynajmniej bezpośrednio. Pani w salonie zaproponowała mi, że jeżeli nie chcę zmieniać numeru moim jedynym rozwiązaniem jest przeniesienie numeru do innego operatora i następnie przejść do orange flex.

13.03.2021 mój numer został przeniesiony do Play i tu zaczął się problem. Podczas próby przeniesienia numeru do FLEX dostaję wiadomość, że przenoszenie zostało zatrzymane ponieważ jest on w trakcie przenoszenie do innej sieci. Numer w PLAY już działa, można z niego normalnie korzystać. 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Czy jest jakiś czas, który musi upłynąć za nim znowu będę mógł przenieść numer? 
Dodam jeszcze, że numer został przeniesiony do oferty na kartę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

@czejaw68 odczekaj kilka dni i ponów próbę przeniesienia do FLEX. Najczęściej cały proces przenoszenia trwa do 5 dni roboczych. Mimo, że numer działa już w Play, ale jeszcze wszystkie czynności nie zostały zakończone. Spróbuj przenieść numer do FLEX lub koniec tygodnia.

 

edit:

Na siłę nie próbuj, lepiej poczekać, albo zadzwonić na infolinię Play 790 500 500 i dopytać, czym zostały zakończone vzynnoßci z przenoszeniem numeru.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

@czejaw68 odczekaj kilka dni i ponów próbę przeniesienia do FLEX. Najczęściej cały proces przenoszenia trwa do 5 dni roboczych. Mimo, że numer działa już w Play, ale jeszcze wszystkie czynności nie zostały zakończone. Spróbuj przenieść numer do FLEX lub koniec tygodnia.

 

edit:

Na siłę nie próbuj, lepiej poczekać, albo zadzwonić na infolinię Play 790 500 500 i dopytać, czym zostały zakończone vzynnoßci z przenoszeniem numeru.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

@czejaw68  tak jak mówi @ketrasaArtur  za krótki odstęp czasu od przejścia do fioletu, odczekaj do piątku i ponów próbę, powinno zadziałać.

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

Dziękuję za odpowiedź na problem, zależało mi na tym, żeby załatwić to jak najmniejszym kosztem bez potrzeby doładowania w sieci Play. 

Z tego co sprawdzałem to w FLEX termin przeniesienia numeru to 5 dni (wczoraj pierwszą możliwą datą był 19.03, a dzisiaj już 20.03). Od Play dostałem 5zł na start i szczerze to ciężko będzie nie wykorzystać ich do końca tygodnia plus jeszcze czekać te 5 dni. Jednak jeżeli będzie trzeba to doładuję to konto, po prostu chciałem tego uniknąć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

@czejaw68 niestety, cały proces przenoszenia musi być zakończony, aby złożyć kolejny wniosek o przeniesienie. Do FLEX maksymalnie jest 5 dni, czasami może się udać szybciej.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru z Orange Love do Orange Flex

@czejaw68 ewentualnie można przenieść numer w salonie do Orange na kartę w trybie jednodniowym, a potem raz-dwa i będziesz we flexie.

Pamiętaj tylko aby skorzystać z kodu polecajacego

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...