Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

Kolega ma zamiar przejść z play do flexa i tam ma abonament, umowa kończy się w lutym czy musi dawać w play wypowiedzenie już czy wystarczy że zleci we flex przeniesienie numeru i z dniem zakończenia umowy przejdzie do flexa automatycznie? Jak to wygląda co zrobić krok po kroku by w topy nie zrobić. Z góry Thx..

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

7 ODPOW. 7

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

Orange powinno załatwić wszelkie formalności z przeniesieniem umowy z Play do Orange Flex. Przynajmniej, tak mi się wydaje. Ja jak przechodziłem do Orange "X" lat temu, to o nic się nie martwiłem. Wypełniłem formularz a resztę zrobiło Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

@scanx może w apce FLEX złożyć wniosek o przeniesienie numeru z PLAY z dniem końca umowy. Przy przeniesieniu nie trzeba składać wypowiedzenia. Operatorzy między sobą załatwią formalności po złożeniu wniosku o przeniesienie.

 

Do salonu Orange trzeba się udać po bezpłatne startery FLEX. Warto wziąć kilka sztuk.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

@scanx w Play nic nie musisz zalatwiac, wniosek o przeniesienie zlozysz w aplikacji Flex. Karte mozesz zamowic bezplatnie kurierem albo dostaniesz ja w salonie Orange. Jako date przeniesienia wybierasz date konca umowy z Play.

Tutaj masz wszystko ladnie opisane

https://panwybierak.pl/blog/jak-przeniesc-numer-do-orange-flex/


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

Thx, chyba datę to flex a play dogadują się? Czy podać dzień późniejszy?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

Podajesz dzien zakonczenia umowy czyli koniec okresu wypowiedzenia.

Info tutaj (tryby wypowiedzenia umowy) https://www.orange.pl/omnibook/przeniesienie-numeru-komorkowego-do-orange


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

@scanx , podczas przenoszenia numeru w aplikacji, należy zaznaczyć na koniec okresu zastrzeżonego.

🙂

Zgodnie z tym co napisał @ketrasaArtur , warto wcześniej podejść do salonu Orange po bezpłatny starter (karta SIM). 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przeniesienie numeru z Abo do Orange FLEX

@scanx jak sytuacja z przeniesieniem numeru? Przebiegło prawidłowo, czy jeszcze nie został złożony wniosek przeniesienia do FLEX?