Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange Flex

Mam mój główny numer w Play.

Jakiś czas temu zainstalowałam sobie Orange Flex i podczas rejestracji wybrałam, że chcę nowy numer bo chciałam używać tego tylko do Roamingu za granicą. Teraz chciałabym jednak przenieść mój oryginalny numer z Play do Orange Flex bo Orange Flex mi bardziej pasuje niż Play. Ale w aplikacji mam już nadany numer od Orange Flex i nie widzę możliwości żeby dodać ten mój numer z Play.

Czy ktoś wie jak to zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru do Orange Flex

@justyna210 a chcesz zachowac rowniez ten pierwszy numer? Jesli tak to musisz przeniesc numer z Play do oferty na karte Orange (koniecznie zarejestruj na siebie). Jak juz bedzie przeniesiony to dodasz ten numer do Flex Rodzina i wtedy masz dwa numery jednoczesnie na jednym koncie Flex

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru do Orange Flex

@justyna210 a chcesz zachowac rowniez ten pierwszy numer? Jesli tak to musisz przeniesc numer z Play do oferty na karte Orange (koniecznie zarejestruj na siebie). Jak juz bedzie przeniesiony to dodasz ten numer do Flex Rodzina i wtedy masz dwa numery jednoczesnie na jednym koncie Flex


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange Flex

Hej,

Właśnie rozmawiałam z konsultantem i ona usunęła właśnie ten poprzedni numer który był w Orange Flex, bo go nie potrzebowałam. Powiedziała mi że mam się wylogować i zalogować jeszcze raz i wtedy wybrać że chcę przenieść numer. Właśnie to robię.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru do Orange Flex

@justyna210 drugi sposob jesli nie potrzebujesz wczesniejszego numeru to: zakladasz sobie nowa poczte email i rejestrujesz na nim nowy numer Flex (ten przeniesiony z Play). Pozniej podmieniasz adresy email miedzy numerami we Flexie i masz juz swoj numer z Play na swoim adresie poczty😁 pokrecone ale dziala👍👍👍


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Przeniesienie numeru do Orange Flex

@justyna210 Jeśli wcześniej nie korzystałas z kodu polecającego to namawiam aby go użyć PRZED ustawieniem sposobu płatności. Kody znajdziesz w watku

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...