Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie dwóch numerów jednocześnie z Plush do Orange Flex jak to zrobić w jednym czasie?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19341
  • 55879
  • 758

Przeniesienie dwóch numerów jednocześnie z Plush do Orange Flex jak to zrobić w jednym czasie?

@rafalorange1 możesz numer żony do oferty na kartę możesz przenieść OnLine:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

 

Jeżeli oba numery będą w ofercie FLEX na różnych kontach, to nie da się ich połączyć w ofercie Rodzina. Przenieść do oferty Orange na kartę też się nie da. Trzeba wtedy przenieść do konkurencji, a następnie przenieść do oferty FLEX Rodzina.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Przeniesienie dwóch numerów jednocześnie z Plush do Orange Flex jak to zrobić w jednym czasie?

Praktycznie okazuje się to prawie niemożliwe.. ja przenosiłem 3 numeru z PLUSHa. Oczywiście słusznie podpowiadają Ci tutaj, że najłatwiej jeden przenieść normalnie a pozostałe najpierw wypowiedzieć na kartę, ale. .

Plus wymyślił taką głupotę, że jak wypowiesz w Plushu numer na kartę, to numer najpierw wygasa i wtedy tego samego dnia musisz przyjść, aby zarejestrować go na kartę. XXI wiek
Niestety to rozwiązanie podał mi konsultant w salonie i potwierdziła infolinia.

Dałem sobie z tym spokój, bo 5zł nie jest tego warte, a poza tym u mnie tym ostatnim dniem była NIEDZIELA NIEHANDLOWA.

Plus lubi pozostawić po sobie dobre wrażenie, gdy odchodzisz. .