Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

Dzień dobry,

obecnie razem z żoną jesteśmy abonentami nju mobile na abonament (ja mam numer główny, żona nju dodatkowy). W nju mamy jeden wspólny pakiet 30 GB.

 

Zastanawiam się nad przejściem do orange flex rodzina, gdzie:

- ja miałbym abonament 30 GB za 30 PLN

- żona miałaby abonament 0 GB za 15 PLN

 

Czy w orange flex rodzina istnieje możliwość wspólnego korzystania z jednego pakietu GB tak samo jak w nju? Znalazłem informację o możliwości przekazywania gigabajtów, natomiast chciałbym, żeby działało to tak samo bezobsługowo jak w nju (wspólny pakiet GB dla dwóch osób), bez konieczności "przesyłania" gigabajtów żonie. Czy coś takiego jest możliwe?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

Przekazywanie GB w wyżej wymienionych planach, to jedyna możliwość. Nie jest to trudne, tylko z poziomu aplikacji kilka kliknięć. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

Przekazywanie GB w wyżej wymienionych planach, to jedyna możliwość. Nie jest to trudne, tylko z poziomu aplikacji kilka kliknięć. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

@mkulik we FLEX Rodzina nie ma wspólnego pakietu GB. Tylko przekazanie lub dokupienie.

Możesz u siebie obniżyć abonament we FLEX do 25 zł, a żonie podwyższyć na 25 zł i oboje będziecie mieć pakiety GB po 15 GB. Wtedy też bezobsługowo każdy ma pakiet GB.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

Albo nie robiąc nic przekazac żonie np 15GB ze swojego pakietu 30GB i na jedno wyjdzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

Warto zwrócić uwagę, że przekazanie działa w jedną stronę bez opcji zwrócenia.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przejście do orange flex - wspólny pakiet GB

Gdyby ktokolwiek chciał skorzystać z przekazania GB, to chętnie komuś podaruję w każdym cyklu. Może nie całe 15 GB, bo jakiś mały zapas muszę posiadać tak na wszelki wypadek. Ale te co najmniej 10 GB w każdym cyklu rozliczeniowym (moim) tak. Nie mam wśród swoich znajomych takich osób i wszystko jest kwestią zaufania, że poda mi ktoś na priv swój numer Flexa. Zapraszam🙂 W poprzednim "wcieleniu" była taka osoba, ale nikomu nie zamierzam się narzucać 🙂