Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przejściem na Orange Flex


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Problem z przejściem na Orange Flex

Cześć,

chciałbym zapytać o następującą rzecz. Posiadałem na swoim numerze ofertę Orange Love 4G. Zrezygnowałem z Internetu mobilnego i został sam numer (nie podpisywałem aneksu do umowy, umowa obecnie jest na czas nieokreślony). Wiem, że zgodnie z regulaminem nie można przejść z OL na Flex. Na fakturze za swój numer jednak pojawia się oferta "Plan komórkowy standardowy". Mimo wszystko przejście na flex jest niemożliwe, gdyż aplikacja sugeruje, że mam OL, co teoretycznie nie jest prawdą, ponieważ abonament płacę 45 zł, czyli tyle ile obowiązywało w Planie Komórkowym Standardowym. Jak mogę rozwiązać ten problem, aby przejść do Flex w miarę szybko i sprawnie. Czy pozostaje mi tylko przeniesienie numeru na kartę? Niestety doradca na czacie nie umie mi pomóc w tej sprawie.

 

Pozdrawiam.

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z przejściem na Orange Flex

A kiedy zmiana była dokonana?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Problem z przejściem na Orange Flex

Grubo ponad rok temu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z przejściem na Orange Flex

Rok temu migracja była na orange love plan komórkowy. Więc raczej musisz dokonać migracji na inne abo lub na prepaid.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Problem z przejściem na Orange Flex

Jakiś czas temu pracowałem w BOK i pamiętam, że generalnie dla OL było sporo ograniczeń, czy to w przenoszeniu numerów, czy innych, dość popularnych opcjach. Nie wiem jak jest teraz. Czy mając plan komórkowy OL migracja (w ramach obecnej umowy) na nowe plany mobilne jest możliwa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z przejściem na Orange Flex

W teorii tak. W praktyce nie bo bez prowizji nikt Ci nie orzeklika tego.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Problem z przejściem na Orange Flex

No nie żartujmy sobie. Przez 6 lat pracy w BOK zmigrowałem setki planów, czy to na inbound czy na back office reklamacyjnie. Co prawda od 3 lat już tam nie pracuję ale nie wierzę, w to, że doradcy nie przeprowadzą migracji do innego planu bo im się to nie opłaca. Nie pamiętam jednak czy taka migracja w tym konkretnym przypadku jest technicznie możliwa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z przejściem na Orange Flex

@luk1992 Z tego co pamiętam jak miałem OL, to można było zmigrować do abonanentu planu mobilnego. Teoretycznie na kartę również, ale konsultanci robili to bardzo niechętnie. Ostatecznie wybrałem konkurencję j bez problemu mogłem wrócić do Orange do dowolnej oferty, w tym również do FLEX. 

Poziłkując się konkurencją, przeniesienie numeru do FLEX może zająć około tygodnia. Jak numer udało by się przenieść do oferty na kartę  to potem do FLEX-a to już tylko chwilka.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Problem z przejściem na Orange Flex

@ketrasaArturdzięki za odpowiedź. Zależy mi na jak najszybszym przejściu do Flex, więc najpierw powalczę o migrację do planu mobilnego i od razu spróbuję przejść do Flex.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z przejściem na Orange Flex

@luk1992 tylko plan mobilny to abonament, więc najlepiej jak by się udało załatwić przejście przez internet/ infolinię,  żeby mieć możliwość zrezygnowania przed upływem 14 dni. Nie naliczana jest wtedy kara za zerwanie umowy, a do FLEX-a przyniesiesz numer szybko.