Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace serwisowe apka FLEX

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Prace serwisowe apka FLEX

Dzis wyskoczyl mi komunikat o pracach aktualizacyjnych w apce FLEX. Ciekawe co nowego pojawi sie w apce Emotikon: Mrugający

 

Screenshot_2020-01-03-05-05-41.png

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6219
  • 69

Prace serwisowe apka FLEX

Pracę już się chyba zakończyły. A już myślałem że ktoś naprawi ficzer z widocznościa czarnych znaków z paska na granatowym tle...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

64 ODPOW. 64
Anonim

Nie dotyczy

Prace serwisowe apka FLEX

@ketrasaArtur , gdzie masz ludzika i trybiki jest pytajnik;
Widzę dodany ulubiony numer do przekazywania GB. W poprzednim miesiącu były tylko sugestie z kontaktów. Tyle zauważyłem. Nie wiem, czy wcześniej już była pozycja w roamingu-rozmowy międzynarodowe.
Wersja 16.0.4 (20285.0)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Prace serwisowe apka FLEX

Dziś od samego rana trwają prace serwisowe. Chyba jakaś poważniejsza awaria, bo nie ma podanego czasu zakończenia. Szacowane jest na kilka godzin.

Anonim

Nie dotyczy

Prace serwisowe apka FLEX

@ketrasaArtur , jak stuknąłem w ikonkę ludzika z trybikami, pojawił się pytajnik w tym miejscu i komunikat na pomarańczowym tle: "Coś tu nie działa? Zgadza się. Wyłączyliśmy kilka funkcji, bo pracujemy nad sporą aktualizacją aplikacji. Zaglądaj - wrócimy już niedługo. Przepraszamy za utrudnienia!"


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Prace serwisowe apka FLEX

@Anonim tak dokładnie, jest jakaś nieprzewidziana awaria. W apce znalazł, że są wyłączone funkcje do zarządzania kartami SIM. Da się wejść do zakładki, ale nie da się modyfikować.

Anonim

Nie dotyczy

Prace serwisowe apka FLEX

Oby @ketrasaArtur  chociaż na aktualizacjach na "żywym organizmie" można by było skutecznie nawiązywać połączenia. Przetestujemy ich działania?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Prace serwisowe apka FLEX

Zmienił się wygląd apki. Ludzik z trybikiem został zastąpiony znakiem zapytania i nie da się dalej wiejść do zarządzania kartami SIM, usługami, danymi osobowymi itp.

Screenshot_2020-02-01-12-06-48.png

Anonim

Nie dotyczy

Prace serwisowe apka FLEX

@ketrasaArtur , ale mi podpadłeś! Jak Ty czytasz posty...po łebkach? Przecież ten komunikat "zerżnąłem" wcześniej  i napisałem o tym. Posmaruj sobie trybiki Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Prace serwisowe apka FLEX

@Anonim u mnie pojawił się ten komunikat dużo później. Ale ja dałem fotkę, a Ty nie Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Prace serwisowe apka FLEX

@ketrasaArtur , po części zwracam honor do kieszeni, bo widocznie takie poślizgi, jak ten mój z przed 4 dni, mają we Flexie miejsce. Zrzut zrobiłem wówczas, ale łatwiej mi było go przepisać, ponieważ nie opanowałem jeszcze interakcji pomiędzy moim smartkaczem, a Windowsem 10. Jakby co, to część funkcjonalności jest już dostępna. Uaktywniłem jedną i zdaje mi się, że dołożyli wiadomości e-mail do powiadomień. Na wszelki wypadek zapisałem zmiany. Dalej jednak jest pytajnik, zamiast trybików z ludzikiem.