Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polecenie Flex - limit


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Polecenie Flex - limit

Po co blokować kod? Wystarczy, żeby polecający mógł otrzymać maksymalnie 10 razy bonus za spełnienie wszystkich warunków, a od 11 polecenia tylko polecony otrzyma bonus przy spełnieniu warunków przez obie strony. I tak interpretuję aktualny regulamin - nie ma tam nic o tym, żeby 11 polecony nie mógł otrzymać bonusu. Jest tylko, że polecający otrzyma bonusy za maks. 10 osób.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Polecenie Flex - limit

Dokładnie.

 

A powiedzcie mi czy mogę wpisać jakiś wasz kod i dostać 50zl a potem polecic komus i tez dostac czy tylko raz? I czy mogę przenieść dwa numery i na każdym dostać te 50zł?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Polecenie Flex - limit

@Arcziiiii 

nie możesz, ale musisz😉 - musisz użyć czyjegoś kodu, a potem już sam polecasz swoim kodem teoretycznie max 10 osób. Teoretycznie, bo niektórym udało się więcej.

Jeśli oba nr są zarejestrowane na ciebie, to o ile wiem, nie dostaniesz bonusu na obu przenosząc je do flexa ponieważ jest to dla nowych klientów. Przenosząc jeden nr stajesz się nowym klientem, przenosząc następny już nie. 

Być może jest jednak jakiś sposób żeby to zrobić.

W razie czego polecam mój kod.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Polecenie Flex - limit

@Arcziiiii przenieś jeden numer do FLEX na swoich danych z kodem któregoś użytkownika, drugi numer przepisz na inną osobę i wtedy przenieść numer do FLEX-a używając swojego kodu polegającego.

 

Tu kody polecające FLEX:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...

 

Kod polecający użyjesz tylko do jednego numeru przenoszonego do FLEX. Drugi numer na te same dane już nie otrzyma bonusu.

 

Trzeba być we FLEX-ie minimum miesiąc czasu, aby otrzymać bonus.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Polecenie Flex - limit

A jeśli skorzystam z dwóch miesięcy za 2zł? To potem mogę inny numer przenieść i dostać bonus? A co jakby przenieść numer i potem zrezygnować i znowu przenieść 😁😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Polecenie Flex - limit

@Arcziiiii masz już raz konto, i nawet jak zrezygnujesz, to już byłeś we FLEX. Identyfikacja po Twoich danych, nawet jak nowe konto założysz.

 

Jeżeli skorzystasz z promocji za 2 PLN, to nie będzie można użyć kodu polecającego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Polecenie Flex - limit

coś z tym polecaniem kręcicie... aktualnie mam dwa numery, rejestrowane na inne e-maile, i mam dla nich różne kody polecające _ kody są publikowane tutaj .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Polecenie Flex - limit

@Misiek62 zgadza się, masz dwa kody polecające na dwa różne numery, które masz już we FLEX. Jeżeli przenosisz numer do FLEX, to z kodu polecającego możesz skorzystać tylko raz. Drugi numer na te same dane już nie otrzyma bonusu, mimo, że będzie na innym koncie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Polecenie Flex - limit

@ketrasaArtur  ok, nie polemizuję,a nie przenosiłem numerów, więc nie mam wiedzy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Polecenie Flex - limit

Ja kiedyś otrzymałem info na czacie, że przenosząc dwa nr zarejestrowane na siebie otrzymam bonus 2 razy(najlepiej 2 konta - 2 emaile), ale na czacie nie zawsze otrzymuje się wiarygodne info. Wg regulaminu nie powinno się dostać w takim przyp. dwóch bonusów.