Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polecenie Flex - limit


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Polecenie Flex - limit

O kurka dziwnie...bo daje zakład że mimo nie opłacenia ja ...dostałem i wtedy zadzwonilem do kolegi że mam juz 50 a ty? i mówi nie dostalem pytam czemu to on nie oplacilem hmmm ja ..ale ja mam 50 dostalem ...pisal na czacie...: jak sie spóźnił z planem opłacić czy dostanie 50zl odpowiedz byla: Nie.... Ale tydzien pozniej i on dostal ...nie wierzylem ale w powiadomieniach ma. 

 

 

A to ciekawe. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Polecenie Flex - limit

@scanx tylko w Twoim przypadku znajomy mimo przerwy dokonał opłaty za plan. Więc otrzymaliście, u mnie nie było dokonanej opłaty za plan, pewnie dla tego bonus został cofnięty 😬

Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tak osoba korzystająca z mojego polecenia zrobiła jak chciała i nie ma co kogokolwiek zmuszać. Kolejny raz nie dostanie, bo już jest zarejestrowana we FLEX.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Polecenie Flex - limit

Też ciekawe jak zachowuje się 11 numer kodu polecającego jak wpisuje nowy użytkownik flexa czy jest komunikat że ten nr polecenia jest już nie ważny? czy że jest już zużyty ?? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Polecenie Flex - limit

@scanx są dalej takie same komunikaty jak do 10-tej osoby.

Nic nie jest blokowane.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 101
  • 0

Polecenie Flex - limit

A bonus który otrzymaliśmy za wpisanie kodu znajomego liczy się też do poleconych? Bo licząc wszystko dostałem 9 zwrotów (czyli jeszcze 1/2 osoby może skorzystać z mojego kodu). 

 

Też jestem za blokowaniem kodu polecającego po osiągnięciu limitu poleconych. Albo chociaż dodać licznik ilości poleconych osób. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Polecenie Flex - limit

@ketrasaArtur kurka to jest tak bez sens że brak słow, na przykład jak wspomniałem ktoś nie liczy a rozdaje mimo że osiąga 10 i dalej 11..12..daje bez użyteczny kod to nie powinien już wchodzic w pole poleconych a odrzucać a tak to wejdzie kod on sie jara a tu lipa po 30dniach bo nic nie bedzie. Masakra


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Polecenie Flex - limit

@scanx zgadza się. Jak brak pilnowania, to faktycznie nie wiadomo ile już osób skorzystało.

Licznik, ile osób już skorzystało bardzo by się przydał.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Polecenie Flex - limit

Nie mam już zakładki polecaj...po aktualizacji z 01.04.2020 nie ma nigdzie...mimo przekroczenia 10 poleceń nadal miałem a teraz zero. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Polecenie Flex - limit

@scanx dalej masz moźliwość odczytania kodu polegającego. Naciśnij niebieski prezent na głównym oknie. W standardowym miejscu już nie ma informacji.

Może zaczyna się ograniczanie poleceń.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69