Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podobne kody promocyjne

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 1

Podobne kody promocyjne

Próbowałem przenieść numer do Flexa. W aplikacji wpisując kod promocyjny omyłkowo wpisałem Flex zamiast Flex3. I wcisnąłem weryfikację kodu. I przyszło duże zaskoczenie, bo zobaczyłem komunikat, że kod poprawny i mam jeden miesiąc gratis. Zaskoczenie niejako podwójne, bo nie dosyć że równolegle istnieje podobny kod, to jeszcze nie ma odwrotu po weryfikacji. Miła konsultantka na czacie błyskawicznie odpisała mi, że nie mogę się cofnąć i podać "lepszy" kod promocyjny. Tak, można powiedzieć że przez nieuwagę nie skorzystałem z lepszej oferty. Ale i poczułem się źle z tym, że operator pozwolił na taka "pułapkę". Ostatecznie porzuciłem proces przenoszenia i nie zdefiniowałem metody płatności. Rozumiem że procedura przeniesienia nie została uruchomiona?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 1

Podobne kody promocyjne

Przenosiłem z Orange.  Zgłosiłem na chacie i to wystarczyło. Przenoszenie zostało przerwane. Poprosiłem o usunięcie konta. Założyłem nowe konto, wybrałem poprawną promocję i już jestem we Flex. Praktycznie bez czekania. Wystarczyło po kliknięciu włączyć i wyłączyć tryb samolotowy. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Podobne kody promocyjne

@kolejny_nick  raczej procedura przeniesienia nie powinna zostać uruchomiona, lecz na Twoim miejscu dla pewności potwierdziłbym ten fakt na czacie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Podobne kody promocyjne

@kolejny_nick jeśli nie zakończyłeś procedury to tak


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Podobne kody promocyjne

@kolejny_nick zależy na jakim etapie jest przenoszenie numeru i w którym momencie przerwałeś przenoszenie. Jeżeli doszedłeś do płatności, to przenoszenie zostało uruchomione.  Proponuję u obecnego operatora anulować przeniesienie numeru, jak i zgłosić sprawę na czacie FLEX.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 1

Podobne kody promocyjne

Przenosiłem z Orange.  Zgłosiłem na chacie i to wystarczyło. Przenoszenie zostało przerwane. Poprosiłem o usunięcie konta. Założyłem nowe konto, wybrałem poprawną promocję i już jestem we Flex. Praktycznie bez czekania. Wystarczyło po kliknięciu włączyć i wyłączyć tryb samolotowy.