Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Passy i ich brak wytłumaczenia

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Passy i ich brak wytłumaczenia

Informacje nie są precyzyjne. Reklamy wyświetlane w serwisach jeśli są z zewnętrznych domen np. na YouTube nie są liczone do passów.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Passy i ich brak wytłumaczenia

Mam włączonego addblocka bo korzystam z paru innych serwisów na których reklamy są irytujące, więc te YouTubowe omijam, jeżeli się pokażą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52714
  • 710

Passy i ich brak wytłumaczenia


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Passy i ich brak wytłumaczenia

Ja korzystam i też mam adblock, nie widzę żeby coś z głównego pakietu uciekało jak tak to są to małe ilości danych, które są tak znikome, że nie są nawet uwzględniane.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Passy i ich brak wytłumaczenia

Szczerze mówiąc nie wiem czy moje pytanie kwalifikuje się na oddzielny temat, bo całkiem pasuje mi jednak do tego.

Również mam problem z passem i brakiem jego wytłumaczenia. Z powodu zajęć zdalnych jestem zmuszony zużywać dużo więcej transferu, a nie za bardzo widzi mi się kupować wyższe pakiety, tylko ze względu na studia. Problem mam taki, że w zeszłym miesiącu wszystkie zajęcia z Google Meet wchodziły mi do Social Passa, czego jestem pewien, bo sprawdzałem nieraz w aplikacji w zużyciu danych. Jednak od wczoraj, od nowego okresu rozliczeniowego, transfer ze Google Meeta zaczął być kwalifikowany jako "Inne".
Rozumiem, że oficjalnie platforma Google Meet nie jest częścią Social Passa (czytałem też gdzieś, że za niedługo wszystkie platformy e-learningowe mają jakoś odgórnie-rządowo nie pobierać transferu, ale to już mniejsza), skąd więc takie dziwne zachowanie, że w jednym miesiącu traktowany jest jako media społecznościowe i nie zabiera mi ogólnej puli GB, a w innym miesiącu jest zupełnie na odwrót?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Passy i ich brak wytłumaczenia

Niestety ja nie mam jak tego sprawdzić, bo nie używam tej aplikacji, musisz sam napisać na czacie może Ci pomogą. Może ktoś się wypowie o tym? Jeżeli Ci nie pobierało transferu to równie dobrze teraz nie powinno schodzić. Niestety z tymi Passami jest problem i wszystko trzeba samemu sprawdzać, bo tak za dużo się nie dowiesz. Są serwisy, które działają w Video Pass, a nie są uwzględniane w liście. Musiałbym stworzyć osobny wątek, co działa, a co nie działa. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Passy i ich brak wytłumaczenia

@TheEcki dzięki za odpowiedź. Napiszę do nich na czacie, ale nie liczę na jakąś szybką i jasną odpowiedź, bo wydaje mi się, że to trochę grubsza sprawa, która wymaga przez nich porządniejszego ogarnięcia i wyjaśnienia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Passy i ich brak wytłumaczenia

Napisz na czacie i wyślij mi odpowiedź na priv, chętnie Ci pomogę. 🙂 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Passy i ich brak wytłumaczenia

@TheEcki Napisałem w aplikacji, czekam na odpowiedź. Jak tylko ją dostanę, odezwę się na priv.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 105
  • 363
  • 1

Passy i ich brak wytłumaczenia

Ja również mam pytanie. Czy wrzucenie karty do routera i oglądanie wideo na komputerze zalicza się do Video Pass'a? Czy jedynie przez dedykowane aplikacje na telefonie / tablecie / przystawce do tv (np. Apple TV)?